کاظمی پور: تمام قد از بانوان ورزشکار حمایت می کنیم

کاظمی پور: تمام قد از بانوان ورزشکار حمایت می کنیم

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش گفت: تمام قد از بانوان حمایت خواهیم داشت تا در ادامه بتوانند در جهت اهتزاز پرچم کشورمان تلاش موثر داشته باشند، در این زمینه از حمایت نمایندگان مجلس، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و پارالمپیک هم برخوردار هستیم.

به گزارش آیت البرز، مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در خصوص عملکرد این معاونت در سال 1402 گفت: در سالی که گذشت، بانوان کشور ما عملکرد بسیار موفقیت آمیزی داشتند و به طور قطع می توان گفت در چند سال گذشته، زنان ورزش کشور بیشترین افتخارآفرینی را در میادین بین المللی در یک سال داشتند.

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: سال گذشته 817 مدال کسب شده در مسابقات بین المللی داشتیم و این بهترین آمار کسب شده در یک سال در چند سال گذشته است. ما تمام قد از بانوان حمایت خواهیم داشت تا در ادامه بتوانند در جهت اهتزاز پرچم کشورمان تلاش موثر داشته باشند، در این زمینه از حمایت نمایندگان مجلس، وزارت ورزش و در کمیته ملی المپیک و پارالمپیک هم برخوردار هستیم.

او در ادامه به اعزام بانوان ورزشکار در میادین بین المللی و میزبانی رویدادهای بین المللی پرداخت و گفت: در سالی که گذشت، ما حدود 451 اعزام به رویدادهای خارجی داشتیم و همچنین میزبانی 146 رویداد بین المللی را بر عهده گرفتیم. در سال 1402 تمرکز بیشتر معاونت، روی اعزام و افتخارآفرینی بیشتر بانوان ورزشکارمان بود که خدا را شکر این اتفاق رقم خورد و زنان ایران در مسابقات مختلف توانستند نتایج بسیار خوبی را رقم بزنند.

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در خصوص مربیان و داوران تربیت شده خانم و افزایش آن نسبت به سال گذشته گفت: در حال حاضر ما 117843 و 217638 داور و مربی تربیت شده داریم و در سالی که گذشت موفق شدیم حدود 7 هزار داور و 14 هزار مربی را به جمع مربیان و داوران زن تربیت شده کشور ملحق کنیم.

کاظمی پور در پایان درباره حفظ جایگاه و عضویت بانوان در مجامع بین المللی گفت: به حول قوه الهی تا اینجای کار 112 کرسی ما را در مجامع بین المللی، زنان کشور تشکیل داده اند که این آمار نسبت به سال گذشته، به 9 نفر افزایش پیدا کرده است. معاونت ورزش بانوان در این مدت تلاش کرد با شناسایی، حمایت و معرفی بانوان ورزشکار موفق و هویت آفرین مبتنی بر ارزش های ایرانی- اسلامی قدم موثری در مسیر توسعه ورزش قهرمانی و حضور بانوان ورزشکار در میادین بین المللی بردارد که خوشبختانه با اجرای برنامه ریزی ها شاهد افتخارآفرینی های متعدد در مسابقات و رویدادهای مختلف بوده ایم و امیدوارم با تلاش ورزشکاران و مجموعه ورزش کشور، در سال آینده شاهد اتفاقات خیلی بهتر برای ورزش بانوان باشیم.

پایان خبر آیت البرز

کاظمی پور: تمام قد از بانوان ورزشکار حمایت می کنیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاظمی پور: تمام قد از بانوان ورزشکار حمایت می کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاظمی پور: تمام قد از بانوان ورزشکار حمایت می کنیم"، کلیک کنید.