آشنایی با لینکدین

آشنایی با لینکدین

در سال 2002 بود که یک شبکه اجتماعی برای اتصال مشاغل در سراسر جهان ایجاد شد. دقیقاً یک سال بعد ، در سال 2003 ، دین هافمن ، که در PayPal و Social .NET کار کرده بود ، LinkedIn را به طور رسمی تاسیس کرد. LinkedIn در حال حاضر مدیرعامل Dandolph ، مدیرعامل سابق یاهو است. اکنون ، بعد از تقریباً 15 سال ، لینکدین یکی از انواع رسانه های اجتماعی است که رقیبی در کنار خود نمی بیند.

قدرت LinkedIn در تجارت امروز به قدری رشد کرده است که برخی افراد برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد شخصی که به دنبال وی می گردند ، آن شخص را در LinkedIn جستجو می کنند. بنابراین اگر می خواهید به معنای واقعی کلمه یک کار خود را شروع کنید ، یک حساب کاربری LinkedIn ایجاد کنید.

LinkedIn ، دارایی SEO شماست
در میان شبکه های مختلف اجتماعی ، گوگل بیشترین توجه را به LinkedIn داشته است. این بدان معنی است که اگر بتوانید مقالات تخصصی را در سایت خود در LinkedIn به اشتراک بگذارید ، Google بسیار خزیده خواهد شد.

دلیل تمام این توجهات گوگل به LinkedIn ماهیت این شبکه اجتماعی است. در حقیقت ، برخلاف شبکه های اجتماعی ، LinkedIn تنها محیطی است که افراد به دنبال طنز و سرگرمی به دنبال مقالاتی هستند که در زمینه فعالیت آنها تخصص داشته باشند. بنابراین اگر فکر می کنید مقاله ای با کیفیت در زمینه خود تولید کرده اید ، حتماً آن را در LinkedIn به اشتراک بگذارید. لطفاً مطمئن باشید که مورد شما با استقبال خوبی روبرو خواهد شد.

LinkedIn یکی از بهترین راه ها برای نمایش مهارت ها و توانایی های شماست
یک ویژگی در LinkedIn وجود دارد که به شما امکان می دهد مهارت ها یا توانایی های خود را در نمایه خود ذخیره کنید. به این ترتیب می توانید مهارت های خود را به مخاطبان خود بیاموزید. در کنار آن ویژگی دیگری به نام تأیید وجود دارد.

 

انواع شبکه های اجتماعی

وقتی دوستانتان مهارتهای شما را القا می کنند. در واقع ، آنها تأیید شما را بر این مهارت مهر و موم می کنند. هرچه تعداد این تاییدها بیشتر باشد ، در این مهارت حرفه ای تر هستید.

تعداد تأیید شما اعتباری است که به صاحبان مشاغل کمک می کند افراد با مهارت شما را پیدا کنند. در انتخاب خود مصمم تر باشید.

می توانید از دوستان خود برای افزایش تعداد مراجعه خود کمک بگیرید. به طور کلی ، بیشتر افرادی که از شما درخواست تأیید می کنند مهارت های شما را نیز تشخیص می دهند. این روش یکی از ساده ترین راه ها برای گرفتن تأیید است.

چند نکته مفید در LinkedIn
چگونه یک متخصص ایرانی در LinkedIn پیدا کنیم؟
یکی از مزایای شبکه های اجتماعی یافتن افراد مورد نظر شماست. حالا او می خواهد دوست یا حرفه ای شما باشد که به دنبال تخصص او هستید.

برای یافتن یک متخصص ایرانی در LinkedIn ، ابتدا باید بر روی جعبه جستجو در بالای صفحه کلیک کنید. پس از باز کردن لیست افرادی که قبلاً آنها را جستجو کرده اید ، باید روی افراد کلیک کنید.

 

نکات LinkedIn

اکنون در پایین سمت راست نوار فیلتر در پایین کادر جستجو قرار بگیرید. روی همه فیلترها کلیک کنید. خواهید دید که چندین فیلتر وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها جستجوی خود را هدف قرار دهید.

 

کار با LinkedIn را بیاموزید

برای یافتن تخصصی که به دنبال آن هستید ، باید نام این تخصص را در بخش صنایع وارد کنید. در بخش موقعیت مکانی ، می توانید کشوری را که می خواهید در آن تخصص داشته باشید پیدا کنید. برای انتخاب. از این طریق می توانید یک متخصص ایرانی در LinkedIn پیدا کنید.

 

آموزش کار با انواع شبکه های اجتماعی

چگونه می توانید به طور مخفیانه پروفایل های دیگران را در LinkedIn بررسی کنید؟
برخلاف بسیاری از انواع شبکه های اجتماعی ، یکی از ویژگی های LinkedIn این است که بازدید کنندگان در بخش اعلانات به پروفایل شما معرفی می شوند. به عبارت دیگر ، اگر کسی وارد صفحه شما در LinkedIn شود ؛ شما از بازدید و همچنین زمان مطلع خواهید شد. اکنون ، برای جلوگیری از این اتفاق هنگام ورود به پروفایل افراد دیگر. فقط کافی است این ویژگی را در تنظیمات غیرفعال کنید.

برای این کار ، به سادگی به تنظیمات و حریم خصوصی بروید.

 

گام به گام آموزش LinkedIn

سپس قسمت Privacy را در تب بالا انتخاب کنید.

 

نحوه کار با LinkedIn

در آن برگه ، به چطور دیگران فعالیت LinkedIn شما را مشاهده می کنند و بر روی گزینه View Profile کلیک کنید. در این بخش خواهید دید که سه گزینه در دسترس شماست. برای اتصال کاملاً ناشناس به نمایه های دیگران ، باید گزینه سوم یعنی عضو Anonymous LinkedIn را انتخاب کنید. البته باید توجه داشته باشید که در صورت انتخاب این گزینه دیگر قادر به حذف کاربرانی نیستید که از نمایه شما بازدید می کنند.

درباره ی Rvtyu078hujkk

مطلب پیشنهادی

آموزش اینستاگرام

نصب و ثبت نام برای استفاده از این سرویس ابتدا به تلفن یا رایانه لوحی …