ایکون ها در اینستاگرام

مخروط های صفحه اصلی اینستاگرام
صفحه اصلی برنامه اجتماعی اینستاگرام شامل چندین نماد مختلف است. هر یک از این بخشها عملکردهای متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند با مخاطبان خود ارتباط بیشتری برقرار کرده و با آنها به اشتراک بگذارند. در توصیف این آیکون ها به ترتیب با ما همراه باشید.

نمادهای بالای صفحه

نماد شماره 1: نماد شماره 1 به صورت دوربینی در سمت چپ بالای صفحه قرار دارد. با کشیدن انگشت به چپ یا ضربه زدن روی آن می توانید به این بخش دسترسی پیدا کنید.

در یک تعریف ساده ، این قسمت مربوط به داستان ها است. با کمک story می توانید داستان خود را از 24 ساعت گذشته با پیروان خود به اشتراک بگذارید. داستان های افرادی که دنبال می کنید دقیقاً زیر این نماد است. با کلیک بر روی هر یک از آنها ، تاریخچه کاربر برای شما نمایش داده می شود.

در این راستا ، ضربه زدن به گوشه های چپ و راست صفحه (یا کشیدن انگشت به چپ و راست) شما را به داستان بعدی یا قبلی می رساند. علاوه بر این ، توانایی ارسال پیام و گزارش مطالب نامناسب برای بازدید کاربران در هر داستانی تعبیه شده است.

نماد شماره 2: نماد زیر که به Direct پیوند دارد در سمت راست بالای صفحه قرار دارد. با کشیدن انگشت به سمت راست یا کلیک کردن روی این نماد می توانید مستقیم وارد شوید. این بخش ایجاد شده است تا به کاربران امکان برقراری ارتباط خصوصی با یکدیگر و اشتراک پست های اینستاگرام یا سایر موارد را بدهد.

نمادهای پایین صفحه

نماد شماره 3: در پایین صفحه و در گوشه سمت چپ ، یک نماد خانه قرار دارد. با کلیک بر روی این نماد به فید اینستاگرام خود می روید و به راحتی می توانید پست ها و استوری های سایر کاربران را مشاهده کنید.

نماد شماره 4: نماد دوم از سمت چپ مربوط به بخش Explore است. با کلیک روی نماد ذره بین ، می توانید تصاویر ، فیلم ها و داستان ها را از صفحات عمومی گروه بندی شده بر اساس علایق خود مشاهده کنید. به عبارت دیگر ، اینستاگرام با تجزیه و تحلیل کاربرانی که دنبال می کنید ، این قسمت را برای شما آماده کرده است.

همچنین اگر به بالای صفحه نگاه کنید ، قسمت Research را مشاهده خواهید کرد. پس از کلیک بر روی این بخش ، 4 زبانه مختلف به نام Top ، People ، Tags و Place مشاهده خواهید کرد که در ادامه در این مقاله توضیح خواهیم داد.

نماد شماره 5: نماد + که دقیقاً در وسط صفحه قرار دارد نیز برای ارسال پیام جدید یکپارچه شده است. برای بارگیری پیام جدید کافیست روی این نماد کلیک کنید. اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا عکس یا فیلم انتخابی خود را از گالری گوشی های هوشمند انتخاب کرده و ارسال کنید.

علاوه بر این ، می توانید از ابزار دوربین اینستاگرام برای ذخیره عکس ها و فیلم ها در یک لحظه و ویرایش آنها استفاده کنید. طرح بندی و بومرنگ نیز بخشی از برنامه های رسمی اینستاگرام است و همچنین می توانید از آنها برای ارسال پست های متفاوت و زیبا استفاده کنید.

در آخر ، بد نیست بدانید که گزینه Select multiple (به صورت یک نماد مربع کوچک) به کاربر اجازه می دهد چندین عکس و فیلم را به طور همزمان ارسال کند ، بنابراین یک آلبوم زیبا ایجاد می کند.

نماد شماره 6: اما نماد دوم در سمت راست ، که شکل قلب دارد ، به مدیریت اعلان ها پیوند دارد. با ورود به این بخش ، با دو بخش مواجه می شوید ، شما و موارد زیر. بخش You عملکرد خاصی دارد و شما را در مورد درخواست های دوستانه ، پسندیدن ها و نظراتی که دریافت کرده اید به شما اطلاع می دهد.

از طرف دیگر ، در بخش زیر سعی می شود اطلاعات مختصری درباره فعالیت اخیر کاربرانی که دنبال می کنید برای شما ارسال شود. این اطلاعات مختصر شامل مواردی مانند پسندیدن و نظرات اخیر یا ردیابی صفحه خاصی است. در صورت دریافت اعلان جدید ، نماد قلب قرمز شده و به شما اطلاع می دهد.

نماد شماره 7:

 

 

اما اولین نماد در سمت راست که آخرین آیکون صفحه اصلی برنامه اینستاگرام نیز می باشد ، به نمایه شخصی کاربر پیوند داده می شود. با ورود به این بخش ، می توانید تمام پیام های ارسالی را مشاهده کرده یا نمایه خود را از طریق قسمت ویرایش نمایه ویرایش کنید.

با کلیک روی نماد سه نقطه عمودی در بالای صفحه ، به قسمت تنظیمات منتقل می شوید و اگر روی نماد سمت چپ ضربه بزنید ، می توانید کاربران پیشنهادی را نیز مشاهده کرده و در صورت وجود آنها را دنبال کنید. علاقه مند. اگر کمی پایین بروید و به میانه پروفایل شخصی خود نگاه کنید ، 4 نماد مختلف را مشاهده خواهید کرد:

اولین نماد در سمت چپ ، نمای کلی از پیام های شما را نشان می دهد.
نماد دوم از سمت چپ پیام های شما را به ترتیب نشان می دهد.
از نماد سوم در سمت چپ برای نمایش تصاویری که برچسب گذاری شده اند استفاده می شود.
نماد چهارم از سمت چپ با پیام هایی که به f خود اضافه کرده اید مطابقت دارد

درباره ی Rvtyu078hujkk

مطلب پیشنهادی

آموزش اینستاگرام

نصب و ثبت نام برای استفاده از این سرویس ابتدا به تلفن یا رایانه لوحی …