استفاده از اینستاگرام

چگونه می توان در اینستاگرام ثبت نام کرد؟

عضویت در اینستاگرام بسیار آسان است و در چند مرحله کوتاه انجام می شود. اول از همه ، شما باید برنامه را از این شبکه اجتماعی برای هر یک از سیستم عامل های دسکتاپ Windows 10 ، Android ، Windows Phone یا iOS بارگیری کنید. پس از باز کردن اینستاگرام ، برای اولین بار با صفحه ای مانند صفحه زیر مواجه خواهید شد.

 

اینستاگرام دو روش برای عضویت ارائه می دهد:

 

ثبت نام از طریق آدرس ایمیل

ثبت نام از طریق شماره تلفن همراه

 

 

ثبت نام از طریق آدرس ایمیل و شماره تلفن بسیار آسان است. ابتدا روی ثبت نام با ایمیل یا شماره تلفن ضربه بزنید تا به پنجره بعدی بروید. این صفحه دو گزینه به شما ارائه می دهد: “ثبت نام با آدرس ایمیل” و “ثبت نام با شماره تلفن همراه”.

 

با استفاده از شماره موبایل ثبت نام کنید

با انتخاب گزینه ثبت نام با استفاده از شماره تلفن همراه ، اینستاگرام از شما می خواهد شماره تلفن همراه خود را با کد کشور وارد کنید. توجه داشته باشید که در این قسمت نباید از شماره تلفن جعلی استفاده کنید. دلیل آن روشن است؛ پس از ثبت شماره ، پشتیبانی اینستاگرام یک کد تأیید برای شما ارسال می کند.

 

بعد از وارد کردن این کد در قسمت کد تأیید ، روی Next کلیک کنید. اگر کد وارد شده صحیح باشد ، به بخش بعدی هدایت می شوید. در این بخش ، شما باید نام کاربری و رمز عبور خود را انتخاب کنید. پس از وارد کردن این اطلاعات ، دوباره روی Next ضربه بزنید.

 

 

 

 

 

اینستاگرام سپس یک نام کاربری تصادفی به شما اختصاص می دهد. به طور کلی ، تا زمانی که نام کاربری که انتخاب کرده اید در پایگاه داده اینستاگرام ثبت نشده باشد ، می توانید این نام کاربری را به دلخواه تغییر دهید.

 

ثبت نام از طریق آدرس ایمیل

با انتخاب گزینه ثبت نام با استفاده از آدرس ایمیل ، اینستاگرام از شما می خواهد آدرس ایمیل خود را وارد کنید. آدرس ایمیل می تواند هر چیزی باشد. در این بخش می توانید آدرس ایمیل جعلی یا واقعی خود را وارد کنید. در هر صورت ، ما پیشنهاد می کنیم که از آدرس ایمیل واقعی استفاده کنید ، زیرا وقتی رمز ورود خود را فراموش کنید ، به کار شما می آید.

 

پس از وارد کردن آدرس ایمیل ، روی Next کلیک کنید. این شما را به صفحه بعد می رساند ، اکنون همه چیز مانند ثبت نام از طریق شماره تلفن همراه است. در این بخش ، شما باید نام کاربری و رمز عبور خود را انتخاب کنید. پس از وارد کردن این اطلاعات ، دوباره روی Next ضربه بزنید.

 

اینستاگرام سپس یک نام کاربری تصادفی به شما اختصاص می دهد. به طور کلی ، تا زمانی که نام کاربری که انتخاب کرده اید در پایگاه داده اینستاگرام ثبت نشده باشد ، می توانید این نام کاربری را به دلخواه تغییر دهید.

 

پس از انجام هر یک از مراحل فوق و ثبت نام کاربری خود ، مراحل ایجاد یک حساب کاربری اینستاگرام کامل است. اینستاگرام سپس تعدادی از کاربران تصادفی را پیشنهاد می کند تا همراه با کاربرانی که شماره تلفن همراه آنها در مخاطبین تلفن همراه شما ذخیره شده است ، آنها را دنبال کنند. اگر نمی خواهید این افراد را دنبال کنید ، روی Skip ضربه بزنید.

 

وارد حساب فیس بوک خود شوید

 

 

 

 

اینستاگرام متعلق به فیس بوک است. بنابراین اگر نمی خواهید از طریق روش های بالا ثبت نام کنید ، می توانید از حساب فیس بوک خود استفاده کنید. فقط روی اتصال با فیس بوک ضربه بزنید. سپس از شما خواسته می شود نام کاربری و رمز عبور فیس بوک خود را وارد کنید. در ضمن می توانید با مراجعه به وب سایت اینستاگرام روند عضویت را نیز دنبال کنید.

 

فید اینستاگرام چیست؟

اگر می خواهیم تعریف ساده ای از این بخش داشته باشیم ، باید گفت که خوراک اینستاگرام به عنوان یک صفحه اصلی در سایر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک عمل می کند. فید اینستاگرام معمولاً آخرین پستهای کاربرانی را که دنبال کرده اید به شما نشان می دهد.

 

در ابتدا ، این بخش برای نمایش پست های کاربر به ترتیب ارسال به کاربر استفاده می شد ، اما در طی به روزرسانی های منتشر شده برای برنامه Instagram ، تغییرات و تحولات زیادی را شاهد بود. اکنون ، مانند توییتر ، اینستاگرام پست ها را به صورت الگوریتمی (نمایش های مبتنی بر علاقه) برای کاربر نمایش می دهد.

 

این ویژگی ممکن است کمی ترسناک باشد ، اما تیم فنی اینستاگرام احساس می کند که آنها قادر به استفاده از الگوریتم های پیشرفته هستند تا مهمترین پست ها را برای شما قبل از چیزهای بی اهمیت نشان دهند. به گفته تیم اینستاگرام ، این باعث می شود بعد از ورود به این شبکه اجتماعی وقت خود را با کسالت تلف نکنید.

درباره ی Rvtyu078hujkk

مطلب پیشنهادی

آموزش اینستاگرام

نصب و ثبت نام برای استفاده از این سرویس ابتدا به تلفن یا رایانه لوحی …