آموزش اینستاگرام

نصب و ثبت نام
برای استفاده از این سرویس ابتدا به تلفن یا رایانه لوحی Android یا iPhone ، iPod Touch یا iPad نیاز دارید. شما می توانید آخرین نسخه برنامه Instagram را برای Android به صورت رایگان از Market یا Google Play و برای iOS را از App Store بارگیری کنید.

اکنون ، برای استفاده از اینستاگرام ، باید عضو این سرویس تلفنی باشید. پس از پیوستن ، می توانید یک عکس را به عنوان عکس پروفایل خود انتخاب کنید و یک بیوگرافی کوتاه تا 150 کلمه ای درباره خود و آدرس وب سایت بنویسید.

نمایه های اینستاگرام به طور پیش فرض در حالت عمومی هستند. به این ترتیب ، هرکسی با نام کاربری اینستاگرام شما بتواند عکس های شما را ببیند. اما اگر نمی خواهید به همه اجازه این کار را بدهید ، می توانید با وارد کردن اولین دکمه در سمت راست و انتخاب ویرایش نمایه خود ، عکس های خود را خصوصی کنید و سپس بررسی کنید پست ها خصوصی هستند به این ترتیب ، فقط افرادی که حساب شما را دنبال می کنند (دنبال کنندگان) می توانند عکس های شما را ببینند. البته این تنظیمات روی مشترکان فعلی شما تأثیری نمی گذارد.

عکس و فیلم به اشتراک بگذارید
در نوار ابزار در پایین صفحه ، دکمه وسط یک عکس یا فیلم را برای به اشتراک گذاشتن شروع می کند. با لمس آن ، برنامه دوربین اینستاگرام راه اندازی می شود و می توانید عکس بگیرید. همچنین می توانید با فشردن دکمه به شکل قاب عکس ، تصاویر قبلاً گرفته شده را از گالری وارد کنید و همچنین با استفاده از دکمه های بالای صفحه برای جابجایی بین دوربین های جلو و عقب ، فلش را فعال کنید و خطوط راهنما

هنگامی که عکس مورد نظر خود را گرفتید ، به صفحه جلوه ها رفته و می توانید جلوه مورد نظر خود را در پایین صفحه انتخاب کرده و از دکمه های بالای صفحه برای افزودن قاب ، عملکرد ضامن استفاده کنید. ، یک چرخش تصویر و ..

اینستاگرام همچنین به تازگی امکان به اشتراک گذاری ویدیو را فراهم کرده است و شما می توانید با فشار دادن دکمه دوربین فیلمبرداری تا 15 ثانیه به طور مداوم عکس بگیرید یا چندین آهنگ را با هم چسبانید. همچنین می توانید مانند تصاویر با جلوه های ویژه ، فیلم ها را زیباتر کنید.

در صفحه بعد می توانید برای تصویر خود توضیحاتی بنویسید و از هشتگ هایی در آن توضیحات استفاده کنید. با قرار دادن یک علامت # در مقابل کلمه (به عنوان مثال # آموزش) این کلمه پیوند داده می شود و اگر کسی هشتگ باران را در اینستاگرام جستجو کند ، تصویر شما را می بیند. همچنین هنگام مرور تصاویر در صفحه ای با تمام عکس های آن هشتگ خاص ، با لمس هشتگ ها راهنمایی خواهید شد.

همچنین در بخش عکس ها (یا نظرات) می توانید علامت @ را در مقابل نام کاربری دوست خاص قرار دهید تا نام آنها را برای ارسال هشدار به شخص ذکر کنید. این به طور معمول برای جلب توجه دوستان شما به عکس خاصی یا پاسخ دادن به آن استفاده می شود.

اگر تصویر شما یک عکس گروهی است ، می توانید با انتخاب “افزودن افراد” و لمس صورت آنها ، افراد را برچسب گذاری کنید. سپس می توانید با کشیدن و انداختن برچسب را جابجا یا حذف کنید.

گزینه Add to Photo Map موقعیت فعلی شما را به تصویر اینستاگرام شما اضافه می کند تا در قسمت Photo Map دوستان شما بتوانند عکس هایی را که در نقشه های مختلف در سراسر جهان گرفته اید مشاهده کنند.

در آخر ، می توانید تصویر خود را از قسمت اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک یا توییتر به اشتراک بگذارید.

تغییر شیب
دوربین های حرفه ای با سنسورهای دیافراگم بزرگ و لنزها قادر به ضبط تصاویر با عمق میدان کم هستند به طوری که بخشی از تصویر در فاصله مشخصی از دوربین و بقیه وضوح دارد. تار بودن علاوه بر جذابیت برای تصویر ، توجه بیننده را به موضوع خاصی نیز جلب می کند. از آنجا که دوربین تلفن های ما از چنین ویژگی برخوردار نیست ، توانایی tilt shift می تواند تقریباً همان اثر را برای تصاویر ثابت مصنوعی ایجاد کند.

برای این کار ، پس از گرفتن عکس یا انتخاب آن از گالری ، دکمه رها را فشار داده و یک دایره یا مستطیل را انتخاب کنید. اکنون می توانید با دو انگشت مکان مورد نظر خود را بزرگ کرده و روی دایره تمرکز یا مستطیل کوچک یا کوچک کنید. اگر این کار را متوقف کردید ، می توانید دکمه ضربدر را لمس کنید تا به حالت عادی برگردید.

مرور و پیدا کردن عکس ها و دوستان

اگر روی دکمه قطب نما (دکمه دوم از سمت چپ) ضربه بزنید ، تصاویری از سراسر جهان را می بینید که می توانید نام کاربری دوستان خود را پیدا کرده و با کلیک روی دکمه ذره بین در بالا آنها را دنبال کنید صفحه را در برگه کاربران قرار دهید. به این ترتیب هر بار که آنها تصویر جدیدی ارسال می کنند

درباره ی Rvtyu078hujkk

مطلب پیشنهادی

استفاده از اینستاگرام

چگونه می توان در اینستاگرام ثبت نام کرد؟ عضویت در اینستاگرام بسیار آسان است و …