تلاش برای ارتقا کیفیت خدمات در کردستان

تلاش برای ارتقا کیفیت خدمات در کردستان

به گزارش خبرگزاری آیت البرز از سنندج، شیرزاد قادری پور مدیر درمان تأمین اجتماعی کردستان در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: مدیریت درمان تامین اجتماعی کردستان متولی درمان بیمه شدگان در دو حوزه درمان مستقیم و غیر مستقیم است.

وی افزود: در بخش مستقیم مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان کردستان با دارا بودن ۲ بیمارستان در شهرهای سنندج و سقز، یک پلی کلینیک تخصصی در سنندج و ۳ درمانگاه تخصصی در شهرهای بیجار، قروه و مریوان و ۳ درمانگاه عمومی در شهرهای کامیاران، بانه و دیواندره مشغول ارائه خدمات درمانی رایگان به بیمه شدگان این سازمان است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی کردستان به عملکرد درمان استان طی سال ۱۴۰۲ پرداخت و عنوان کرد: براساس گزارشات آماری عملکرد ۱۲ ماهه سال ۱۴۰۲، در مجموع تعداد مراجعه کنندگان سرپائی مراکز ملکی ۱ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۶۱ مورد بوده که از این تعداد ۱ میلیون ۱۰۲ هزار و ۴۷۲ مورد ویزیت پزشک عمومی، ۱۵۷ هزار و ۸۶۷ ویزیت پزشک متخصصین و ۵۰ هزار و ۳۴۲ مورد مراجعه دندانپزشکی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: تعداد مراجعه به مراکز پاراکلینیکی تابعه یک میلیون و ۶۲ هزار و ۹۵۳ مورد بوده که شامل ۹۱۸ هزار و ۱۴۳ مورد نسخه دارویی، ۹۹ هزار و ۲۸۳ مورد نسخه دارویی، ۹۹ هزار و ۲۸۳ مورد نسخه آزمایشگاهی، ۴۵ هزار و ۵۲۷ مورد اقدامات رادیولوژی و سونوگرافی بوده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلاش برای ارتقا کیفیت خدمات در کردستان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلاش برای ارتقا کیفیت خدمات در کردستان"، کلیک کنید.