سید حسن نصرالله: راه بازگشتی برای حمایت از فلسطین در کار نخواهد بود

سید حسن نصرالله: راه بازگشتی برای حمایت از فلسطین در کار نخواهد بود

دبیر کل حزب‌الله لبنان گفت: مقاومت لبنان که در عملیات طوفان الاقصی فعالیت خود را در حمایت از فلسطین آغاز کرده تا رسیدن به هدف که در همه جبهه‌ها به آن چشم دوخته‌ایم به پیش می‌رود و راه بازگشتی در کار نخواهد بود.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله لبنان سه‌شنبه شب در سخنرانی خود به مناسبت ماه محرم گفت: مقاومت به پشتیبانی و حمایت از غزه تا تحقق اهداف آن ادامه خواهد داد و هر مسلمانی درباره غزه بازخواست خواهد شد.

او تأکید کرد: مقاومت لبنان که هشت اکتبر (۱۶ مهرماه) در عملیات طوفان الاقصی فعالیت خود را در حمایت از فلسطین آغاز کرده تا رسیدن به هدف که در همه جبهه‌ها به آن چشم دوخته‌ایم به پیش می‌رود و راه بازگشتی در کار نخواهد بود.

وی افزود: جبهه‌های پشتیبانی [میدانی] از غزه در لبنان، عراق و یمن و حامیان اصلی سیاسی آن مانند سوریه و ایران، یک تصویر شادی‌بخش است، اما در مقابل آن تصویری که مواضع کشورهای عربی و اسلامی در قبال غزه ارائه می‌کنند، یک تصویر اندوه‌بار است.

دبیر کل حزب‌الله افزود: چند ماه است که هیچ کمکی وارد نوار غزه نشده و این منطقه با خطر قحطی و بیماری روبروست، ولی سؤال اینجاست که آیا عقلانی است که این وضعیت ادامه یابد؟

وی تأکید کرد: ارتش رژیم صهیونیستی، بی‌اخلاق‌ترین ارتش دنیاست.

دبیر کل حزب‌الله لبنان با اشاره به اینکه هر مسلمان عاقلی از خود می‌پرسد که آیا کشورهای عربی و اسلامی واقعاً نمی‌توانند هیچ کاری برای غزه انجام دهند، اظهار کرد: اعتقاد ما این است که باید در این زمینه به وظیفه خود عمل کنیم.

وی گفت: زمانی که یک نفر از ما شهید می‌شود یا به جنگ تهدید می‌شویم، نمی‌ترسیم و دست از مسئولیت خود برنمی‌داریم.

دبیر کل حزب‌الله در پایان افزود: ما فرزندان، پیروان و شاگردان کربلا هستیم و مرگ را جز سعادت و زندگی با ستمگران و اشغالگران و قاتلان را چیزی جز بدبختی نمی‌دانیم.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سید حسن نصرالله: راه بازگشتی برای حمایت از فلسطین در کار نخواهد بود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سید حسن نصرالله: راه بازگشتی برای حمایت از فلسطین در کار نخواهد بود"، کلیک کنید.