کاهش محسوس پرونده های تخلف بهداشتی در حوزه دامپزشکی براساس تدابیر بازدارنده

کاهش محسوس پرونده های تخلف بهداشتی در حوزه دامپزشکی براساس تدابیر بازدارنده

به گزارش خبرگزاری آیت البرز استان سمنان ،وی در ادامه گفت: خط قرمز دامپزشکی بهداشت و سلامت فرآورده های خام دامی وبه تبع آن سلامت جامعه است و در این راستا با هرگونه تخلف بهداشتی که سلامت جامعه را به مخاطره بیندازد برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان سمنان عنوان کرد: سه ماهه اول سالجاری از 14 فقره پرونده تشکیل شده تعداد 2 پرونده به شعب دادسرا و دادگاه ارسال شد و11 پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال و مورد رسیدگی قرار گرفت و همچنین 1 پرونده از تخلفات صنفی به هئیت بدوی رسیدگی به تخلفات صنفی و حرفه ای شاغلان حرفه دامپزشکی ارجاع گردیده است.

در پایان دکتر قدس افزود: در راستای بازرسی ها و نظارت های مداوم بر مراکز تحت پوشش توسط کارشناسان دامپزشکی استان سمنان در سه ماهه اول سالجاری براساس تدابیر و برخوردهای بازدارنده تعداد تشکیل پرونده حقوقی نسبت به زمان مشابه در سال گذشته 2.5 برابر کاهش یافته است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش محسوس پرونده های تخلف بهداشتی در حوزه دامپزشکی براساس تدابیر بازدارنده" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش محسوس پرونده های تخلف بهداشتی در حوزه دامپزشکی براساس تدابیر بازدارنده"، کلیک کنید.