پیام گلر بوسنیایی به استقلالی‌ها؛ من هیچ جایی نمی‌روم!

پیام گلر بوسنیایی به استقلالی‌ها؛ من هیچ جایی نمی‌روم!

آفتاب‌‌نیوز :

روز گذشته شایعه‌ای در فضای مجازی پخش شد مبنی بر اینکه باشگاه استقلال قصد دارد ودران کیوسفسکی سنگربان جدید خود را به تیم دیگری قرض بدهد. خرید مخفیانه این دروازه‌بان بی نام و نشان درشرایطی که آبی‌ها بهترین گلر فصل قبل لیگ را در اختیار دارند، سبب انتقادات زیادی شده و فشار طرفداران مدیران باشگاه را به این فکر انداخته برای آرام کردن جو هواداری بازیکن جدیدشان را به تیم دیگری قرض بدهند. اتفاق حیرت انگیزی که شاید نمونه‌اش را در هیچ جای دنیا پیدا نکنید؛ خرید بازیکن با قراردادی دو ساله و سپس انتقال وی به تیمی دیگر!

پیگیری‌های خبرورزشی پس از وایرال شدن خبر فوق حکایت از این دارد که کیوسفسکی به مدیران استقلال اعلام کرده تمام و کمال به قراردادش پایبند است و قصد ندارد برای تیم دیگری به میدان برود. سنگربان بوسنیایی چندماه قبل از طریق یکی از بازیکنان خارجی سابقا مشغول در فوتبال ایران، درباره بازی در استقلال استعلام گرفته بود و گویا به همان بازیکن که اهل یکی از کشور‌های همسایه‌اش هم هست گفته نه بابت مفاد قراردادش کوتاه می‌آید و نه قصد بازی برای تیمی دیگر را دارد. حالا با این وضعیت باید منتظر حضور کیوسفسکی در ایران باشیم و قطعا آن زمان سریال حواشی بی‌پایان استقلال در این روز‌ها وارد قسمت جدیدی خواهد شد.

پیام گلر بوسنیایی به استقلالی‌ها؛ من هیچ جایی نمی‌روم!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام گلر بوسنیایی به استقلالی‌ها؛ من هیچ جایی نمی‌روم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام گلر بوسنیایی به استقلالی‌ها؛ من هیچ جایی نمی‌روم!"، کلیک کنید.