توافق سپاهان با جانشین رامین رضاییان

توافق سپاهان با جانشین رامین رضاییان

به گزارش خبرگزاری آیت البرز؛ رامین رضاییان پس از دو سال حضور در سپاهان تصمیم به جدایی گرفت و پس از فینال جام حذفی اعلام کرد به طور قطعی از جمع طلایی پوشان خواهد رفت که این باشگاه نیز برای انتخاب جایگزین وی اقدام نمود و خیلی زود با گزینه جانشینی وی به توافق رسید.

به گزارش ورزش سه، مجید عیدی که طی دو فصل اخیر لیگ برتر فقط در یک دیدار از 60 مسابقه حضور نداشته و در سایر بازی‌ها برای ملوان انزلی به میدان رفته و عملکرد موثری در سمت راست خط دفاعی این تیم ارائه داده، جدی‌ترین گزینه جانشینی رامین رضاییان است.

باشگاه سپاهان با مدافع راست تند و تیز ملوان انزلی مذاکرات مثبتی انجام داده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، به زودی این بازیکن را به خدمت می‌گیرد و جایگزین رامین رضاییان خواهد کرد.

مجید عیدی که در فصل اخیر لیگ برتر یک گل به ثمر رساند و پنج پاس گل داد، یکی از نقاط قوت قوهای سپید به حساب می‌آمد ولی با توجه به پایان قراردادش و دوران حضور سربازی در این تیم، تصمیم به جدایی گرفته و احتمالا راهی سپاهان می‌شود.

گفته می‌شود باشگاه سپاهان تاکنون به توافق نهایی با جواد آقایی‌پور و یک بازیکن دیگر رسیده که مجید عیدی نیز به این جمع اضافه شده است.

258 258

توافق سپاهان با جانشین رامین رضاییان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توافق سپاهان با جانشین رامین رضاییان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توافق سپاهان با جانشین رامین رضاییان"، کلیک کنید.