ساکا و پیکفورد، ناجیان گرت ساوت‌گیت/ انگلیس به نیمه‌نهایی یورو ۲۰۲۴ رسید

انگلیس سومین تیم راه‌یافته به دور نیمه‌نهایی جام ملت‌های اروپا لقب گرفت.

به گزارش آیت البرز، تیم‌های ملی فوتبال سوئیس و انگلیس در سومین بازی دور یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا برابر هم قرار گرفتند. این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه قانونی برنده نداشت و با تساوی یک بر یک پایان یافت تا همانند هر دو دیدار نخست این دور از رقابت‌ها راهی وقت‌های اضافه شود. بوکایو ساکا با گل دقیقه ۸۰ خود تیم گرت ساوت‌گیت را همچنان در یورو ۲۰۲۴ نگه داشت. پیش از او بریل امبولو با گل دقیقه ۷۵ خود تیم مورات یاکین را از انگلیس پیش انداخته بود.

دو تیم در دو وقت اضافه موفق به بازکردن دروازه حریف نشدند تا ضربه‌های پنالتی پیروز مسابقه را معرفی کند. در ضربه‌های پنالتی این انگلیس بود که با برتری پنج بر سه توانست راهی دیدار نیمه‌نهایی شود. پالمر، بلینگام، بوکایو ساکا، ایوان تونی و آرنولد برای انگلیس و فابیان شِر، ژردان شکیری و آمدونی برای سوئیس در ضربه‌های پنالتی موفق عمل کردند. جوردن پیکفورد، سنگربان انگلیس با مهار ضربه مانوئل آکانجی نقش مهمی در ماندگاری تیم ملی کشورش در ادامه رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ ایفا کرد.

ساکا و پیکفورد، ناجیان گرت ساوت‌گیت/ انگلیس به نیمه‌نهایی یورو ۲۰۲۴ رسید

هری کین و همبازیانش در دیدار نیمه‌نهایی با برنده رقابت هلند و ترکیه روبه‌رو خواهند شد. این بازی چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه وستفالن شهر دورتموند برگزار خواهد شد.

پایان خبر آیت البرز

ساکا و پیکفورد، ناجیان گرت ساوت‌گیت/ انگلیس به نیمه‌نهایی یورو ۲۰۲۴ رسید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساکا و پیکفورد، ناجیان گرت ساوت‌گیت/ انگلیس به نیمه‌نهایی یورو ۲۰۲۴ رسید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساکا و پیکفورد، ناجیان گرت ساوت‌گیت/ انگلیس به نیمه‌نهایی یورو ۲۰۲۴ رسید"، کلیک کنید.