مارتینز: آماده و سرحال به مصاف اسلوونی می‌رویم

مارتینز: آماده و سرحال به مصاف اسلوونی می‌رویم

سرمربی تیم ملی پرتغال انتظار بازی سختی را در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴ مقابل اسلوونی دارد.

به گزارش آیت البرز، تیم ملی فوتبال پرتغال که به عنوان صدرنشین گروه به مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴ صعود کرده بود باید به مصاف اسلوونی برود که با ایستادن در رتبه سوم گروه خود به این مرحله راه یافته است.

روبرتو مارتینز، سرمربی پرتغال، در نشست خبری پیش از بازی فردا گفت: بعد از سه بازی، می‌توانم بگویم حالا تیم آماده است. حالا یک تورنمنت جدید شروع می‌شود، یا صعود می‌کنیم یا نه. بازی در یورو آسان نیست، ولی ما به عنوان یک تیم برای مرحله حذفی آماده شده‌ایم.

او با تمجید از اسلوونی گفت: در یورو شما با تیم‌های زیادی رو به رو می‌شوید که شخصیت زیادی دارند و به موفقیت خودشان باور دارند. هر بازی به جزئیات کوچک بستگی دارد. بازی با اسلوونی هم همینطور است. آن‌ها سازماندهی شده و رقابت‌جو هستند و ما باید در بهترین وضعیت باشیم. این یک مقطع تاریخی برای فوتبال اسلوونی است. اولین بار است که به مرحله یک هشتم نهایی یورو می‌رسند. ما به کاری که سرمربی آن‌ها انجام می‌دهد احترام می‌گذاریم. آن‌ها مثل یک باشگاه متحد بازی می‌کنند. پرتغال آماده و سرحال است، و من ترجیح می‌دهم بعد از فینال به سوالات پاسخ بدهم.”

پایان خبر آیت البرز

مارتینز: آماده و سرحال به مصاف اسلوونی می‌رویم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مارتینز: آماده و سرحال به مصاف اسلوونی می‌رویم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مارتینز: آماده و سرحال به مصاف اسلوونی می‌رویم"، کلیک کنید.