حضور پررنگ پلیس راهور کردستان در تامین امنیت ترافیکی شعب اخذ رای

حضور پررنگ پلیس راهور کردستان در تامین امنیت ترافیکی شعب اخذ رای

به گزارش خبرگزاری آیت البرز از سنندج، سرهنگ رضا همتی زاده درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور استان برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری گفت: پلیس راهور کردستات در خصوص روانسازی ترافیک و تامین نظم عبور و مرور در اطراف مراکز اخذ رای تمهیدات ویژه دارد که با همراهی شهروندان طبیعتاً این امر تسهیل می‌شود. همچنین تیم‌های پلیس راهور کردستان امروز از حدود دو ساعت قبل از شروع رسمی رای‌گیری،در اطراف شعب و مراکز پر رفت و آمد اخذ رای مستقر و مشغول روان سازی و مدیریت ترافیک هستند.

وی با بیان اینکه اینکه استقرار ماموران تا ساعات پایانی شب و اتمام زمان رای‌گیری ادامه خواهد داشت، گفـت: لازم است شهروندان برای شرکت در انتخابات به نزدیک‌ترین شعبه و مرکز اخذ رای در محل زندگی و کار خود مراجعه کنند. اما اگر به هر دلیلی قصد مراجعه با خودروی شخصی به اطراف شعب اخذ رای را دارند، حتما توجه داشته باشند که از پارک دوبله و توقف در محل‌های ممنوع و به طورکلی ارتکاب تخلفات ساکن پرهیز کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور پررنگ پلیس راهور کردستان در تامین امنیت ترافیکی شعب اخذ رای" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور پررنگ پلیس راهور کردستان در تامین امنیت ترافیکی شعب اخذ رای"، کلیک کنید.