تمهیدات ترافیک پلیس راهور پایتخت در اطراف شعب اخذ رای/ ممنوعیت پارک دوبل در محل‌های رای گیری

تمهیدات ترافیک پلیس راهور پایتخت در اطراف شعب اخذ رای/ ممنوعیت پارک دوبل در محل‌های رای گیری

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از استقرار ماموران پلیس راهور در اطراف شعب اخذ رای در سراسر پایتخت خبر داد و از شهروندان خواست که از توقف دوبله در اطراف این مراکز پرهیز کنند.

به گزارش آیت البرز، سرهنگ فیروز کشیر درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ برای برگزاری انتخابات  ریاست جمهوری گفت: پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص روانسازی ترافیک و تامین نظم عبور و مرور در اطراف مراکز اخذ رای تمهیدات ویژه دارد که با همراهی شهروندان طبیعتاً این امر تسهیل می‌شود. همچنین تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ  امروز از حدود دو ساعت قبل از شروع رسمی رای‌گیری،در اطراف شعب و مراکز پر رفت و آمد اخذ رای مستقر  و مشغول روان سازی و مدیریت ترافیک هستند .

وی با بیان اینکه اینکه استقرار ماموران تا ساعات پایانی شب و اتمام زمان رای‌گیری ادامه خواهد داشت، گفـت: لازم است شهروندان برای شرکت در انتخابات به نزدیک‌ترین شعبه و مرکز اخذ رای در محل زندگی و کار  خود مراجعه کنند. اما اگر به هر دلیلی قصد مراجعه با خودروی شخصی به اطراف شعب اخذ رای را دارند، حتما توجه داشته باشند که از پارک دوبله و توقف در محل‌های ممنوع و به طورکلی ارتکاب تخلفات ساکن پرهیز کنند.

معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ در پایان از همراهی شهروندان تهرانی با پلیس راهور تهران بزرگ  در ایجاد شهری منظم و کم  تخلف و حادثه به خصوص در اطراف شعب اخذ رای در معابر پایتخت تقدیر و تشکر کرد.

پایان خبر آیت البرز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمهیدات ترافیک پلیس راهور پایتخت در اطراف شعب اخذ رای/ ممنوعیت پارک دوبل در محل‌های رای گیری" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمهیدات ترافیک پلیس راهور پایتخت در اطراف شعب اخذ رای/ ممنوعیت پارک دوبل در محل‌های رای گیری"، کلیک کنید.