در انتظار رونمایی از خریدهای استقلال

در انتظار رونمایی از خریدهای استقلال

به گزارش خبرگزاری آیت البرز؛ باشگاه استقلال در روزهای نقل‌وانتقالات طبق درخواست جواد نکونام سراغ بازیکنانی رفت که قراردادشان به پایان رسیده بود. روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی، صالح حردانی، آرمین سهرابیان و مهرداد محمدی از جمله این بازیکنان بودند که باشگاه با آنها مذاکره کرد.

به نقل از آیت البرز سهرابیان قراردادش را با استقلال دو سال دیگر تمدید کرده و سایر بازیکنان نیز قرار است در هفته آینده با حضور در باشگاه قرارداد خود را تمدید کنند.

درباره نفرات جدید تا این لحظه با محمدحسین اسلامی، بازیکن ذوب‌آهن اصفهان توافقات اولیه انجام شده و اگر مشکلی پیش نیاید، از این بازیکن در هفته آینده رونمایی خواهد شد. جواد آقایی‌پور، مهاجم فصل گذشته استقلال خوزستان یکی از بازیکنان مدنظر استقلال است اما این بازیکن با پیشنهادی از لیگ روسیه روبه‌رو شده و به مشتریانش از جمله استقلال گفته که در صورت عدم انتقال به روسیه پای مذاکرات با آنها می‌نشیند.

میلاد زکی‌پور و محمد کریمی دو بازیکن سپاهان نیز پای مذاکرات با استقلال نشسته‌اند که زکی‌پور با این باشگاه به توافق اولیه رسیده است. زکی‌پور چند فصل در استقلال بازی می‌کرد و از این تیم راهی گل‌گهر سیرجان و سپس سپاهان شد.

257 251

در انتظار رونمایی از خریدهای استقلال

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در انتظار رونمایی از خریدهای استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در انتظار رونمایی از خریدهای استقلال"، کلیک کنید.