کریستیانو رونالدو عامل اخراج سرمربی پرسپولیس!

کریستیانو رونالدو عامل اخراج سرمربی پرسپولیس!

آفتاب‌‌نیوز :

هجدهم ژانویه ۲۰۱۴ یکی از بدترین روز‌های سرمربیگری خوان کارلوس گاریدو، سرمربی جدید پرسپولیس، است. زمانی که او امیدوار بود با حمایت پرشور تماشاگران بتیسی، موفق به امتیاز گرفتن از رئال مادرید شود و اوضاع را برای تیمش تغییر دهد، اما این اتفاق به شکلی معکوس رقم خورد.

شاگردان کارلو آنچلوتی در این دیدار شروعی طوفانی داشتند و در همان آغاز مسابقه روی پاس آنخل دی ماریا و گل زیبای کریستیانو رونالدو، بازی یک هیچ شد. در ادامه نیمه اول گرت بیل گل دوم را زد تا امید‌های بتیس ناامید شود.

در شروع نیمه دوم کریم بنزما، آنخل دی ماریا و آلوارو موراتا سه گل دیگر برای رئال زدند تا بازی در ورزشگاه بتیس با نتیجه ۵-۰ به پایان برسد و شاگردان گاریدو بیشتر به سمت سقوط بروند.

بلافاصله بعد از این شکست تلخ خانگی، گاریدو که در میانه فصل هدایت تیم را برعهده گرفته بود، از سمت خود اخراج شد و جایش را به گابریل کالدرون آرژانتینی داد.

جالب اینکه این شکست آخرین بازی گاریدو در لالیگا هم بود و او بعد از این برکناری به شمال آفریقا و غرب آسیا آمد تا هدایت ده تیم مختلف را برعهده بگیرد.

کریستیانو رونالدو عامل اخراج سرمربی پرسپولیس!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کریستیانو رونالدو عامل اخراج سرمربی پرسپولیس!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کریستیانو رونالدو عامل اخراج سرمربی پرسپولیس!"، کلیک کنید.