۲ مدال طلای کشتی آزاد نوجوانان ایران در ۳ وزن نخست قهرمانی آسیا

۲ مدال طلای کشتی آزاد نوجوانان ایران در ۳ وزن نخست قهرمانی آسیا

نمایندگان اوزان ۷۱ و ۸۰ کیلوگرم ایران به مدال طلای کشتی آزاد نوجوانان آسیا رسیدند.

به گزارش آیت البرز، در پایان رقابت های روز نخست کشتی آزاد نوجوانان آسیا در اردن، در وزن ۷۱ کیلوگرم ابوالفضل شمسی پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر مقابل علیرضا بهرام اف از تاجیکستان به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۸ بر ۴ از سد عمرخان مویدینوف از ازبکستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. شمسی پور در دیدار پایانی با نتیجه ۴ بر ۱ نیشانت راهول از هند را شکست داد و طلایی شد.

در وزن ۸۰ کیلوگرم رضا افشار در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل صمداله الیم جانوف از قرقیزستان به برتری دست یافت. وی در دور بعد مقابل گامبات تسرنپونتاگ از مغولستان با نتیجه ۱۱ بر صفر پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۶ بر صفر  یسیلکر نورهیشا از چین را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. افشار با نتیجه ۴ بر صفر بنیاد روفاتوف از ازبکستان را شکست داد و به مدال طلا رسید.

پیش از این امیرعلی ولی پور در وزن ۶۵ کیلوگرم از دور رقابت ها حذف شد.

پایان خبر آیت البرز

۲ مدال طلای کشتی آزاد نوجوانان ایران در ۳ وزن نخست قهرمانی آسیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۲ مدال طلای کشتی آزاد نوجوانان ایران در ۳ وزن نخست قهرمانی آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۲ مدال طلای کشتی آزاد نوجوانان ایران در ۳ وزن نخست قهرمانی آسیا"، کلیک کنید.