استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی مصداق جرم انتخاباتی است

استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی مصداق جرم انتخاباتی است

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در پیامکی سراسری هرگونه استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی را از مصادیق جرم انتخاباتی اعلام کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با صدور پیامک سراسری به شهروندان اعلام کرد: استفاده از ظرفیت سکوهای پیام‌رسان‌های خارجی توسط نامزدها، روسای ستادها و هواداران و طرفداران آنان از مصادیق بارز جرم انتخاباتی است.

در پیامک معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه که به صورت سراسری امروز دوشنبه چهارم تیرماه برای همه شهروندان ارسال شده، آمده است: «استفاده از ظرفیت سکوهای پیام‌رسان‌های خارجی، توسط نامزدها، روسای ستادها و هواداران و طرفداران آنان به ویژه در روز سکوت تبلیغاتی از مصادیق بارز جرم انتخاباتی بوده و مرتکبان مورد پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت.»

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با سه اپراتور مخابراتی با هدف ارتقای آگاهی‌های عمومی و آشنایی مردم با نحوه درست استفاده از فناوری‌ها با محوریت کاهش وقوع جرم، تفاهم‌نامه همکاری دارد همچنین از سه سال قبل نیز در قالب «پویش ارتقای آگاهی‌های حقوق جامعه» برای شهروندان پیامک‌های هشداری ارسال می‌شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی مصداق جرم انتخاباتی است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی مصداق جرم انتخاباتی است"، کلیک کنید.