فوری: پیام نیازمند در آستانه جدایی از سپاهان/ پرسپولیس یا لژیونر شدن؟

فوری: پیام نیازمند در آستانه جدایی از سپاهان/ پرسپولیس یا لژیونر شدن؟

به گزارش خبرگزاری آیت البرز؛ پیام نیازمند که سابقه حضور در فوتبال اروپا را یک بار در کارنامه دارد، اکنون بار دیگر با پیشنهاد خارجی مواجه شده است.

به نقل از ورزش سه بر اساس نوشته یک وبسایت یونانی که یک باشگاه از لیگ یونان به دنبال عقد قرارداد با پیام نیازمند است و پیشنهاد خود را ارائه کرده است.

در این گزارش آمده که باشگاه آاک آتن یونان به دنبال استخدام نیازمند است. این تیم فصل گذشته مشکلات زیادی را در خط دروازه خود داشت.

البته نیازمند تحت قرارداد سپاهان است و برای جدایی باید یک میلیون دلار به باشگاه زردپوش اصفهانی پرداخت کند که این موضوع به سد جدایی او تبدیل می‌شود.

پیام نیازمند که در بازی فینال جام حذفی نیز نیمکت‌نشین بود، در مورد احتمال جدایی خود سکوت می‌کند اما نسبت به جدایی و بازی در خارج کشور چندان هم بی میل نیست.

باشگاه سپاهان واکنشی به این پیشنهاد نداشته و احتمالا برای جدایی نیازمند تخفیف نخواهد داد. با این حال سپاهان در صورت توافق برای فروش او، رقم بسیار خوبی نصیبش خواهد شد.

باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد و آیا نیازمند به سوپرلیگ یونان ملحق می‌شود یا خیر.

257 251

فوری: پیام نیازمند در آستانه جدایی از سپاهان/ پرسپولیس یا لژیونر شدن؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فوری: پیام نیازمند در آستانه جدایی از سپاهان/ پرسپولیس یا لژیونر شدن؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فوری: پیام نیازمند در آستانه جدایی از سپاهان/ پرسپولیس یا لژیونر شدن؟"، کلیک کنید.