مخالفت رژیم صهیونیستی با برگزاری نشست مشترک با اتحادیه اروپا پیرامون حقوق بشر

مخالفت رژیم صهیونیستی با برگزاری نشست مشترک با اتحادیه اروپا پیرامون حقوق بشر

رژیم صهیونیستی دعوت اتحادیه اروپا برای برگزاری نشستی مشترک درباره میزان تعهدش به حقوق بشر را رد کرد.

به گزارش آیت البرز، روزنامه «پالتیکو» آمریکا نوشت رژیم صهیونیستی از پذیرش درخواست وزیران خارجه اتحادیه اروپا و «جوزپ بورل» مسوول سیاست خارجی این اتحادیه درباره برگزاری نشستی مشترک جهت بررسی میزان تعهد تل‌آویو به قوانین و مقررات حقوق بشر امتناع کرد.

این روزنامه امروز جمعه نوشت رژیم صهیونیستی پاسخ رسمی خود را به بورل تحویل داده است که خواهان حضور این رژیم در نشست شورای انجمن بین اتحادیه اروپا و تل‌آویو شده بود.

کمیسر اتحادیه اروپا اعلام کرد پاسخ رژیم صهیونیستی را دریافت کرده است و در نشست روز دوشنبه اتحادیه اروپا بررسی خواهد شد.

پیشتر وزیران خارجه اتحادیه اروپا تهدید کرده بودند در صورتی که رژیم صهیونیستی به نقض قوانین انسانی و بین‌المللی ادامه دهد، تحریم خواهد شد.

همچنین «فرانچسکا آلبانیز» گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل در فلسطین اشغالی از جامعه جهانی خواست رژیم صهیونیستی را تحریم کرده و روابط دیپلماتیک خود را با این رژیم معلق کند تا تل‌آویو احکام دیوان بین‌المللی دادگستری  را بپذیرد.

این در حالی است که دولت‌های اروپایی همچنان به صادرات تسلیحات و تجهیرات نظامی به رژیم صهیونیستی و حمایت لجستیک از آن ادامه می‌دهند که علیه فلسطینی‌ها در کرانه باختری و نوار غزه مرتکب جنایات می‌شود.

پایان خبر آیت البرز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مخالفت رژیم صهیونیستی با برگزاری نشست مشترک با اتحادیه اروپا پیرامون حقوق بشر" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مخالفت رژیم صهیونیستی با برگزاری نشست مشترک با اتحادیه اروپا پیرامون حقوق بشر"، کلیک کنید.