رهبر انصارالله: آمریکا در مقابل یمن در بن‌بست واقعی قرار گرفته است

رهبر انصارالله یمن گفت آمریکا اذعان می‌کند نیروی دریایی آن با شدیدترین درگیری از زمان جنگ جهانی دوم دست و پنجه نرم می‌کند و اعتراف رهبران این کشور به پیشرفت توانمندی‌های یمن بیانگر شکست مفتضحانه و قرار گرفتن آن‌ها در بن‌بست واقعی است. 

به گزارش آیت البرز، «سید عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن امروز (پنجشنبه) گفت دشمن اسرائیلی تجاوز ددمنشانه و جنایتکارانه خود علیه ملت فلسطین را ادامه می‌دهد.

الحوثی تصریح کرد، زندانیان و ربوده‌شدگان در زندان‌های دشمن از گرسنگی رنج می‌برند و به زور مواد ناشناخته‌ای به آن‌ها تزریق می‌شود که به آن‌ها آسیب می‌رساند.

وی ادامه داد: یکی از مظاهر تمسخر اسلام این است که نظامیان اشغالگر جشن کباب پزی و رقص در مسجد رفح برپا می‌کنند.

رهبر انصارالله اظهار داشت، نیروهای مقاومت در غزه خسارت‌های سنگینی را به دشمن صهیونیستی وارد می‌کنند و مقاومت بزرگ ملت فلسطین در نوار غزه تاثیر بسیاری بر روحیه اشغالگران دارد.

الحوثی اظهار داشت، عملیات ویژه در رفح ادامه دارد و خسارت‌های دشمن در حال افزایش بوده و این امر برای دشمن تاثیرگذار و نگران کننده است.

وی در همین راستا ادامه داد: افزایش خسارت‌های دشمن در این روزها در مقایسه با ماه‌های گذشته بیانگر عملکرد بالای رزمندگان است. رزمندگان در غزه به‌رغم محاصره و تخریب گسترده و فراگیر ثابت قدم هستند.

رهبر انصارالله یمن خاطرنشان کرد: توسعه سلاح‌های رزمی در یمن اقدامی مستمر است.

سید الحوثی همچنین گفت فشارهای سیاسی نمی‌تواند بر رویکرد حزب‌الله تاثیر بگذارد و تشدید تنش حزب‌الله در جبهه پشتیبانی لبنان قوی است.

رهبر انصارالله: آمریکا در مقابل یمن در بن‌بست واقعی قرار گرفته است
سخنرانی رهبر جنبش انصارالله یمن

آمریکا در رویارویی با یمن در بن‌بست واقعی قرار دارد

الحوثی با اشاره به اینکه متجاوزان آمریکایی و انگلیسی طی چند روز گذشته ۲۴ حمله علیه یمن صورت دادند که فاقد هرگونه تاثیری بود، تاکید کرد: آمریکا در رویارویی با آنچه که یمن در پشتیبانی از غزه انجام می‌دهد، در بن‌بست واقعی و شکست مفتضحانه‌ای قرار دارد.

رهبر انصارالله یمن عنوان داشت، ویدئوهای منتشر شده حزب‌الله که شامل پایش دقیقی از مناطق گسترده در شمال فلسطین اشغالی می‌شود، دشمن را نگران کرده است. آنچه در ویدیوهای پیمایش مجتمع‌های صنعتی و پایگاه‌های نظامی حیاتی نشان داده می‌شود، بانک اهداف حزب الله به شمار می‌رود.

وی درباره تازه‌ترین تحولات پیرامون کشتی«توتور» بعد از عملیات ویژه نیروی دریایی یمن گفت کارکنان نیروی دریایی توانستند بالای کشتی بروند و آن را بمب‌گذاری و پس از اصابت به یک قایق جنگی منفجر کنند. کشتی دومی نیز وجود دارد در خلیج عدن در شرف غرق شدن است.

الحوثی در همین زمینه توضیح داد: تاثیر عملیات دریایی تا حدی برای آمریکا و انگلیس گسترده بوده که به طور واضحی در ممانعت از این عملیات ناتوان مانده و در محافل دشمنان به آن اعتراف کرده‌اند. تاثیر عملیات دریایی بر اوضاع اقتصادی به سطحی افزایش یافته که صادر کنندگان پوشاک و لوازم الکترونیکی به آمریکا از حمل و نقل هوایی گران قیمت استفاده می‌کنند.

وی افزود: آمریکا اذعان می‌کند که نیروی دریایی آن با شدیدترین درگیری از زمان جنگ جهانی دوم دست و پنجه نرم می‌کند و اعتراف رهبران این کشور به پیشرفت توانمندی‌های یمن بیانگر شکست مفتضحانه و قرار گرفتن آن‌ها در بن‌بست واقعی است. 

در حال تکمیل

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رهبر انصارالله: آمریکا در مقابل یمن در بن‌بست واقعی قرار گرفته است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رهبر انصارالله: آمریکا در مقابل یمن در بن‌بست واقعی قرار گرفته است"، کلیک کنید.