استفاده از امکانات دولتی به نفع نامزدهای انتخابات ممنوع

استفاده از امکانات دولتی به نفع نامزدهای انتخابات ممنوع

به گزارش خبرگزاری آیت البرز از قزوین؛ امین گلدوزها، مشاور استاندار و مدیر کل حراست استانداری قزوین در همایش آموزشی توجیهی حراست‌های تابعه استانداری قزوین با موضوع انتخابات ریاست جمهوری که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، تصریح کرد: مجموعه حراست ها نقش مهمی و حائز اهمیتی در برگزاری انتخابات با شکوه ایفا می کنند و باید چونان همیشه در راستای برگزاری انتخابات مسئولانه ظاهر شده و در راستای تسهیل در امر برگزاری این حماسه ملی برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

وی افزود: لزوم اشراف اطلاعاتی در ارسال به موقع اخبار و گزارشات، جلوگیری از سوگیری و حمایت به نفع فرد و یا جریان خاص توسط عوامل دخیل در برگزاری انتخابات از جمله مهم ترین موضوعاتی است که باید از سوی حراست ها مدنظر قرار گیرد.

گفتنی است در این جلسه فتوحی دبیر ستاد انتخابات استان از آخرین وضعیت برگزاری انتخابات در استان گزارشی ارائه کرد و سپس حاضرین در خصوص موضوعات مرتبط با برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری بحث و تبادل نظر کردند.

۴۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استفاده از امکانات دولتی به نفع نامزدهای انتخابات ممنوع" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استفاده از امکانات دولتی به نفع نامزدهای انتخابات ممنوع"، کلیک کنید.