این پرسپولیس خیلی نیاز به دستکاری ندارد/ جایگزین اوسمار را زودتر معرفی کنید

پیشکسوت پرسپولیس گفت: توجه به وضعیت حرفه ای فوتبال در دنیا به ویژه همین کشور های دور و برمان می توانیم درک کنیم که موضوع سقف قرارداد هیچ جایگاهی در فوتبال امروز دنیا ندارد.

این پرسپولیس خیلی نیاز به دستکاری ندارد/ جایگزین اوسمار را زودتر معرفی کنید

آفتاب نیوز :

جمشید شاه محمدی بازیکن اسبق پرسپولیس ، درباره فصل نقل و انتقالات و محدودیت های دوباره در نظر گرفته شده برای باشگاه ها در چنین شرایطی اظهار داشت: حالا که دیگر باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار شده و مالکان آن تعدادی از بانک های کشور هستند بحث تعیین سقف قرارداد معنی و مفهومی ندارد. به طور کلی در فوتبال حرفه ای دنیا این مسائل چیزی جز باز کردن راه رد و بدل شدن پول های پشت پرده را ایفا نمی کند. اجازه بدهید همه چیز رو باشد و به جای این کار ها می توانید با فعال کردن اتحادیه مدیران باشگاه ها کار های بزرگ تری انجام بدهید.

این فوتبالیست قدیمی کشورمان ادامه داد: اگر مدیران باشگاه ها با هم متحد باشند و در این باره به توافق نظر برسند که تحت تاثیر ارقام اعلام شده از سوی مدیر برنامه بازیکنان قرارداد های سنگین و کمرشکن برای باشگاه هایشان نبندند در آن صورت همه چیز درست می شود و اصلاً نیازی به تعیین سقف نیست، چون سقف بودجه و این قبیل مسائل همه برای فوتبال آماتور است نه فوتبال حرفه ای.

شاه محمدی همچنین درباره وضعیت پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات و نیاز این تیم به بازیکن توضیح داد: به نظر من نباید خیلی به این تیم خوب دست زد. مهمترین اتفاق این است که الان بین چندین بازیکنی که با پرسپولیس قرارداد ندارند بهترین های آن ها را با تیم تمدید کنیم تا بمانند و شاکله اصلی تیم از بین نرود. قطعاً با حفظ این تیم که نیازی به دستکاری ندارد می توانیم در فصل آینده هم با همین قدرت جلو برویم و دوباره مدعی قهرمانی باشیم.

بازیکن سال های گذشته پرسپولیس همچنین درباره جدایی سرمربی برزیلی این تیم خاطرنشان کرد: قطعاً در چنین شرایطی باید زودتر از هر چیزی کادر فنی تیم پرسپولیس را به شرایط مطلوب برگردانیم. باید هرچه سریعتر پرسپولیس را از بلاتکلیفی در بیاوریم تا یک مربی جدید با برنامه ریزی دقیق برای فصل بدنسازی بیاید و تیم را برای ورود به فصل جدید آماده کند. اگر در شروع فصل وضعیت خوبی نداشته باشیم باز هم به مشکلات فصل قبل برمی خوریم و در نیم فصل دوم کارمان دشوار می شود. باید از همین حالا به فکر شروع قدرتمندانه لیگ برتر بعدی باشیم.

این پرسپولیس خیلی نیاز به دستکاری ندارد/ جایگزین اوسمار را زودتر معرفی کنید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این پرسپولیس خیلی نیاز به دستکاری ندارد/ جایگزین اوسمار را زودتر معرفی کنید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این پرسپولیس خیلی نیاز به دستکاری ندارد/ جایگزین اوسمار را زودتر معرفی کنید"، کلیک کنید.