مالک باشگاه تراکتور تغییر نمی کند/ مربی خارجی در تیررس پرشورها

مالک باشگاه تراکتور تغییر نمی کند مربی خارجی در تیررس پرشورها

مالک باشگاه تراکتور تغییر نخواهد کرد و این باشگاه به زودی فعالیت های نقل و انتقالاتی خود را رسمی آغاز می کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز،  پس از کش و قوس های فراوان در مورد واگذاری سهام باشگاه تراکتور قرار بر این شده تا این مجموعه با مالکیت محمدرضا زنوزی به کار خود ادامه دهد.

در هفته های پایانی لیگ برتر در فصل گذشته به دلیل شعارهایی که علیه زنوزی داده شد، مالک تراکتور تصمیم گرفت سهام باشگاه را واگذار کند اما به دلیل شرایط سخت باشگاهداری و با وجودی که زنوزی به طور رسمی از استانداری آذربایجان شرقی درخواست کرده بود تا فرایند انتقال سهام انجام شود اما طی این مدت شرکت یا فردی که بتواند این مسئولیت سنگین را برعهده بگیرد پیدا نشد.

با توجه به جلسات اخیری که در این استان برگزار شده تصمیم نهایی بر این شده که خود زنوزی کار را در این باشگاه ادامه دهد و اگر اتفاق خاص دیگری رخ ندهد قرار است به زودی استانداری در بیانیه ای رسمی این موضوع را اعلام کند.

طبق آخرین پیگیری هایی که خبرنگار آیت البرز داشته با اعلام رسمی این موضوع مسئولان این باشگاه کار نقل و انتقالات را آغاز می کنند که در قدم اول تعیین تکلیف کادرفنی است. طبق اخبار رسیده این باشگاه به دنبال مربی خارجی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مالک باشگاه تراکتور تغییر نمی کند/ مربی خارجی در تیررس پرشورها" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مالک باشگاه تراکتور تغییر نمی کند/ مربی خارجی در تیررس پرشورها"، کلیک کنید.