حملات حزب الله لبنان علیه مواضع صهیونیست ها

حملات حزب الله لبنان علیه مواضع صهیونیست ها

به گزارش آیت البرز حزب الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که در راستای حمایت از ملت غزه و مقاومت فلسطین، ساعت 3:17 بعد از ظهر امروز تجمع نظامیان دشمن در پایگاه صهیونیستی حرش برعام را هدف حملات موشکی قرار داد.

به نقل از آیت البرز حزب الله لبنان همچنین از حمله پهپادی به سامانه فنی در پایگاه صهیونیستی المطله و منهدم شدن این سامانه خبر داد.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه دیگری اعلام کرد: با موشک های کاتیوشا ساختمان هایی را در شهرک های مرغلیوت و مسکفعام هدف قرار دادیم که نظامیان صهیونیست در آن ها مستقر بودند.

حزب الله لبنان همچنین از حمله راکتی به پایگاه حرش الکرنتینا خبر داد.

از زمان آغاز جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی نیز شاهد تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب الله لبنان بر توقف جنگ غزه به عنوان شرط خود برای توقف حملاتش علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

حملات حزب الله لبنان که در حمایت از مقاومت غزه و پاسخ به حملات رژیم اشغالگر به غیرنظامیان در جنوب لبنان انجام می شود، به کابوسی برای شهرک نشینان صهیونیست تبدیل شده است که چند ماهی است از ترس، از مناطق شمال اراضی اشغالی فرار کرده اند.

به گزارش رسانه های عبری ده ها شهرک در شمال اراضی اشغالی به دلیل حملات حزب الله تخلیه شده و این مناطق شبیه شهر ارواح شده است. ساکنان شهرک های شمال می گویند کابینه نتانیاهو آن ها را به حال خودشان رها کرده است و فکری برای حل بحران مناطق شمالی نمی کند.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حملات حزب الله لبنان علیه مواضع صهیونیست ها" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حملات حزب الله لبنان علیه مواضع صهیونیست ها"، کلیک کنید.