گفت وگوی مستمر وزارتخارجه بامسئولان عربستان برای برگزاری حجی آرام

باقری در گفت وگو با سرپرست حجاج ایرانی مطرح کرد؛

گفت وگوی مستمر وزارتخارجه بامسئولان عربستان برای برگزاری حجی آرام

سرپرست وزارت امور خارجه گفت: وزارت خارجه برای تسهیل حج هموطنان ایرانی تمام تلاش خود را بکار خواهد بست و برای این منظور و برگزاری حجی موفق و آرام با مسئولان محترم عربستان گفتگوی مستمری دارد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، در آستانه عزیمت حجاج ایرانی به مشاعر مقدسه، علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه با حجت الاسلام والمسلمین عبدالفتاح نواب نماینده مقام معظم رهبری و سرپرست حجاج ایرانی گفت وگو کرد.

علی باقری با تاکید بر فریضه معنوی حج و درپیش بودن ایام تشریق ابراز امیدواری کرد که حجاج ایرانی از این زمان و مکان مقدس بهره معنوی برده و با حجی مقبول به میهن اسلامی بازگردند.

باقری گفت: وزارت امور خارجه برای تسهیل حج هموطنان ایرانی تمام تلاش خود را بکار خواهد بست و برای این منظور و برگزاری حجی موفق و آرام با مسئولان محترم عربستان گفتگوی مستمری دارد.

سید عبدالفتاح نواب در این گفت وگو نسبت به وضعیت ححاج ایرانی و انجام پیش بینی های لازم برای حضور حجاج در صحرای عرفات، مشعر و منی و همچنین ادامه حضور حجاج در مکه مکرمه و مدینه منوره توضیحاتی را ارایه داد.

علی باقری در این گفت وگو از زحمات و تلاش های کلیه نهادهای ایرانی برای تسهیل امور حجاج به ویژه بعثه حجاج ایران و همچنین مسئولان ذیربط عربستان تشکر نمود.

گفت وگوی مستمر وزارتخارجه بامسئولان عربستان برای برگزاری حجی آرام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گفت وگوی مستمر وزارتخارجه بامسئولان عربستان برای برگزاری حجی آرام" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گفت وگوی مستمر وزارتخارجه بامسئولان عربستان برای برگزاری حجی آرام"، کلیک کنید.