وضعیت مبهم یک پرسپولیسی برای فصل آینده

وضعیت مبهم یک پرسپولیسی برای فصل آینده

به گزارش خبرگزاری آیت البرز؛ با پایان یافتن مسابقات لیگ برتر، قرارداد چند بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در پایان فصل به اتمام رسیده اما مشخص نیست که قرارداد این بازیکنان تمدید می شود یا نه.

به گزارش فارس، یکی از این بازیکنان وحید امیری بازیکن ملی پوش تیم پرسپولیس است که البته در فصلی که گذشت با مصدومیت های متوالی روبرو شد و به همین خاطر چند بازی تیمش را از دست داد اما در نهایت در اواخر فصل توانست به شرایط آرمانی خود برسد.

امیری ترجیح می دهد که یک فصل دیگر در پرسپولیس بماند و به همین خاطر علاقمند است تا قراردادش را تمدید کند اما از طرف دیگر تا این لحظه باشگاه پرسپولیس هیچ پالسی برای تمدید قرارداد امیری نداده است.

در این باره گفته می شود که خیبر خرم آباد تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر یکی از تیم هایی است که خواهان جذب امیری شده و جالب اینجاست که فرید امیری برادر وحید در تیم خیبر هم حضور دارد.

با شرایط موجود به نظر می رسد که امیری علاقه دارد قراردادش را یک فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کند اما برنامه امیری برای رفتن به خیبر خرم آباد شاید برای دو فصل آینده خواهد بود که بعد از یک فصل بازی در این تیم، به دوران فوتبال خود در زادگاهش پایان دهد.

258 258

وضعیت مبهم یک پرسپولیسی برای فصل آینده

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وضعیت مبهم یک پرسپولیسی برای فصل آینده" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وضعیت مبهم یک پرسپولیسی برای فصل آینده"، کلیک کنید.