وزیر علوم: نگرانی برای سازوکار برگزاری کنکور وجود ندارد

در حاشیه جلسه هیئت دولت؛

وزیر علوم: نگرانی برای سازوکار برگزاری کنکور وجود ندارد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی از سال گذشته سازوکار برگزاری کنکور در حال اجرا است و نگرانی برای اعمال تغییرات در آن وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار سیاست خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز؛ محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهارکرد: ساختمان ها و فضای تحقیقاتی تکمیل شده که در حال نهایی کردن این بخش های هستیم. برای برنامه هفتم توسعه هم تکالیفی آماده شده که مدیریت بعدی اگر علاقمند بود از آنها استفاده خواهد کرد.

وزیر علوم درباره نگرانی خانواده ها درباره تغییرات در کنکور، گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی بر اساس مصوبه ای که داشت از سال گذشته قانونی را تصویب کرد که در حال اجرا است و عدم ثبات در این بخش وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: این مصوبه چند سال اجرا و ارزیابی می شود و اگر لازم بود تغییراتی لحاظ خواهد شد. اما اکنون هیچ نگرانی برای برگزاری کنکور و سازوکار آن وجود ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر علوم: نگرانی برای سازوکار برگزاری کنکور وجود ندارد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر علوم: نگرانی برای سازوکار برگزاری کنکور وجود ندارد"، کلیک کنید.