«ددپول» با درجه سنی بزرگسال اکران می شود

«ددپول» با درجه سنی بزرگسال اکران می شود

بعد از گمانه زنی های فراوان، سومین قسمت از مجموعه فیلم های ابرقهرمانی «ددپول» با درجه سنی بزرگسال به نمایش درمی آید.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، سومین قسمت از فیلم های اختصاصی شخصیت «ددپول» که به نوعی از زیرمجموعه های فرنچایز سینمایی «مردان ایکس» محسوب می شود، توسط سازمان تصاویر متحرک آمریکا (MPA) درجه سنی بزرگسال (TV-MA) دریافت کرد.

اگرچه این مسیله از ابتدا هم قابل پیش بینی بود و باتوجه به فضای آثار مربوط به این شخصیت دوست داشتنی حدس زدن این مسیله که «ددپول و ولورین» (Deadpool and Wolverine) قرار است با درجه سنی بزرگسال به نمایش دربیاید کار سختی نبود، اگرچه در میان بودند کسانی که اعتقاد داشتند مارول برای جذابیت بیشتر اثرش تلاش می کند از میزان خشونت صحنه ها و سکانس های مربوط به بزرگسالان بکاهد تا این فیلم درجه سنی بزرگسال نگیرد و در نتیجه فروش بیشتری را در گیشه تجربه کند.

اما در نهایت سازمان تصاویر متحرک آمریکا آب پاکی را روی دست همگان ریخت و به سومین قسمت «ددپول» نیز به دلیل وجود صحنه های فراوان مناسب برای بزرگسالان و خشن، (مثل دو قسمت قبلی) درجه سنی بزرگسال داد.

«ددپول و ولورین» که قرار است تابستان امسال به نمایش دربیاید، یکی از امید های اصلی کمپانی مارول برای بازگشت محبوبیت از دست رفته اش محسوب می شود. به اعتقاد اکثر دوستداران آثار ابرقهرمانی این کمپانی پس از اکران موفق فیلم «انتقامجویان: پایان بازی» (Avengers: Endgame) که فروش فوق العاده ای را تجربه کرد، دیگر نتوانست موفقیت هایی از این دست را تجربه کند و پروژه های بعدی هم در سریال ها و هم آثار سینمایی اکثراً با شکست مواجه شدند. تا جایی که قسمت جدید «مرد عنکبوتی» که تمام بازیگران اسپایدرمن در آن حضور داشتنند نیز با آن اقبالی که انتظار می رفت روبرو نشد. اگرچه این فیلم عملکرد قابل دفاعی به نسبت مابقی فیلم ها و سریال های مارول داشت.

نکته قابل توجه در میان این است که به جز قسمت جدید «ددپول» اکثر آثار بعدی کمپانی مارول نیز با درجه سنی بزرگسال پخش خواهند شد. فیلم سینمایی «تیغه» (Blade)، انیمیشن سریالی «زامبی های مارول» (Marvel Zombies) و سریال جدید «دردویل؛ تولد دوباره» (Daredevil: Born Again) آثاری هستند که همگی قرار است با سیاست های جدید آثار نمایشی در ایالت متحده با درجه سنی بزگرسال به نمایش دربیایند.

فیلم سینمایی «ددپول و ولورین» که در حال حاضر مورد انتظارترین فیلم ابرقهرمانی سینماست (تا جایی که می توان گفت دوستداران کمپانی رقیب یعنی دی سی هم در انتظار تماشای آن هستند) قرار است در تاریخ 26 جولای (5 مرداد سال 1403) در سینما های سراسر دنیا اکران خواهد شد.

رایان رینولدز بازیگر نقش «ددپول» بار دیگر کاستوم این شخصیت را به تن کرده و این بار هیو جکمن (بازیگر نقش ولورین) را نیز در کنار خود می بیند. شخصیتی که در قسمت های قبل ددپول با او شوخی های زیادی می کرد و حالا در کنار هم قرار گرفتنشان به احتمال فراوان صحنه های جذاب فراوانی را خواهد ساخت، آن هم برای دو شخصیت که به نوعی نامیرا هستند و مبارزه شان می تواند تا ابد ادامه پیدا کند!

«ددپول» با درجه سنی بزرگسال اکران می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«ددپول» با درجه سنی بزرگسال اکران می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«ددپول» با درجه سنی بزرگسال اکران می شود"، کلیک کنید.