واکنش یامگا به شایعه نگران کننده درباره بینایی اش

واکنش یامگا به شایعه نگران کننده درباره بینایی اش

به گزارش خبرگزاری آیت البرز؛در حالی که استقلال شنبه شب باید حساس ترین بازی فصل خود را برگزار کرده و همچنان هواداران این تیم به قهرمانی آبی پوشان امیدوار هستند، شب گذشته و در آستانه برگزاری بازی با پیکان، شایعه ای مبنی بر نابینا شدن کوین یامگا مدافع هافبک فرانسوی استقلالی ها مطرح شده که موجبات نگرانی هواداران این تیم را فراهم آورد.

بر همین اساس یامگا در گفتگویی با فرهیختگان درباره انتشار این شایعه عجیب اظهار داشت: انتشار این شایعه در چنین شبی بسیار عجیب و باورنکردنی بود. به شخصه به این خبر توجهی نکرده و از هواداران هم درخواست میکنم به این دست از اخبار توجهی نکنند.

وی تاکید کرد: بیشتر از هرچیزی برایم این موضوع عجیب بود که در شب بازی حساسی که داریم چنین خبری را منتشر کردند. به نظرم کسانی که می خواهند به استقلال ضربه بزنند چنین اخباری را منتشر می کنند اما ما در تیم اصلا به چنین حواشی توجه نمی کنیم.

این بازیکن فرانسوی در پایان گفت: بدون توجه به این اخبار و شایعه ها فقط به موفقیت تیم محبوبمان فکر میکنیم و امیدوارم نتیجه زحمات مان را با قهرمانی گرفته تا دل هواداران را دوباره شاد کنیم.

258 258

واکنش یامگا به شایعه نگران کننده درباره بینایی اش

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش یامگا به شایعه نگران کننده درباره بینایی اش" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش یامگا به شایعه نگران کننده درباره بینایی اش"، کلیک کنید.