دیدار دانشگاهیان با خانواده شهید دفاع مقدس

دیدار دانشگاهیان با خانواده شهید دفاع مقدس

رییس و جمعی ازمسیولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با خانواده شهید ابراهیمیان واقع نژاد دیدار کردند. 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوی آیت البرز، رییس و جمعی ازمسیولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با خانواده شهید ابراهیمیان واقع نژاد در رشت دیدار کردند. 

مجتبی ملکی چوبری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در این دیدار اظهار کرد: امروز امنیت، آرامش و آسایشی را که در نظام مقدس جمهوری اسلامی داریم مدیون خون پاک شهدا هستیم.

وی ادامه داد: امروز موفقیت هایی که نظام مقدس ایران اسلامی در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی و علمی به دست آورد توفیقاتی است که در کمال امنیت و آرامش توانستیم در سایه نظام جمهوری اسلامی به این پیشرفت ها نایل شویم همه و همه را مدیون خون شهدا هستیم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان عنوان کرد: دختر این شهید بزرگوار از دانشجویان مقطع ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت بود؛ اما به دلیل مظلومیت خانواده شهدا، هیچوقت این موضوع را که فرزند شهید است عنوان نکرد و مانند دیگر دانشجویان بدون معرفی خود به عنوان فرزند شهید به ادامه تحصیل پرداخت.

به گزارش آیت البرز، شهید «هادی ابراهیمیان واقع نژاد»به عنوان گروهبان یکم وظیفه ارتش در جبهه حضور یافت. هفدهم آذر سال 1361، در سومار بر اثر واژگونی تانک به شهادت رسید. مدفن وی در روستای واقعه دشت از توابع شهرستان زادگاهش قرار دارد. برادرش احمد نیز به شهادت رسیده است.

فراز هایی از وصیت نامه شهید:

پدرجان! پدر عزیزم! این دنیا ارزشی ندارد که انسان برای رفاه بیشتر زندگی را بگذراند، البته شما اینگونه نبوده و نخواهید بود. پدر مهربانم! من امانتی از جانب خداوند نزد شما بوده ام و این سعادت است که انسان فرزند خود را این امانت را به اینگونه نزد صاحب اصلی آن باز گرداند… ای جوانان متعهد و امت حزب الله! چون ابر باشید بر مستضعفان ببارید و شمشیر باشید بر مستکبران فرو آیید و نور باشید که ظلمت جهل را بزدایید؛ و روحی باشید که جامعه را زنده کنید. چون سیل بخروشید و کاخ های ظلم و ستم را ویران سازید و، چون آتش شعله کشید و خانه خیانت توطیه گران را بسوزانید

دیدار دانشگاهیان با خانواده شهید دفاع مقدس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار دانشگاهیان با خانواده شهید دفاع مقدس" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار دانشگاهیان با خانواده شهید دفاع مقدس"، کلیک کنید.