نزاع بر سرجای پارک منجر به قتل شد

نزاع بر سرجای پارک منجر به قتل شد

رییس پلیس آگاهی پایتخت از مرگ مردی 60 ساله درپی نزاع بر سر جای پارک خبر داد.

به گزارش آیت البرز، سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: چندی پیش ماموران انتظامات بیمارستان شهدای تجریش از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110، از مرگ مشکوک مرد میانسالی بر روی تخت بخش اورژانس این بیمارستان خبر داد که در پی آن تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی سردخانه بیمارستان شده و با جسد مردی حدوداً 60 ساله که براثر تصادف در یکی از خیابان های شمال شهر جان خود را از دست داده بود، روبه رو شدند.

وی با اشاره به تحقیقات کارآگاهان در این پرونده، گفت: بررسی های اولیه حاکی از آن بود که متوفی دقایقی قبل از حادثه با فردی درگیر شده است. همچنین تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت که متوفی با خودروی پراید خود کنار خیابان توقف کرده بوده که ناگهان به خاطر همین موضوع با راننده یک خودروی شاسی بلند مشاجره پیدا کرده و نهایتاً به شکل فیزیکی با هم درگیر شده اند. در جریان این نزاع راننده خودروی شاسی بلند مرد میانسال را به وسط خیابان هل داده و در همان لحظه تصادف مرگباری رخ داده است.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه با تحقیق از شاهدان مشخص شد که  مرد میانسال در جریان درگیری هل داده شده است، گفت: بدین ترتیب راننده خودروی شاسی بلند که نقش پررنگی در مرگ مرد میانسال داشت، بازداشت شد و کارآگاهان ماموریت یافتند با بازبینی دوربین های مداربسته خیابان موردنظر و اقدامات اطلاعاتی، تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

به گفته وی با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

ولی پور گودرزی با اشاره به این حادثه گفت: گاهی مواردی یک پرخاشگری می تواند منجر به حوادث تلخ و جبران ناپذیر شود. در این پرونده نیز ما شاهدیم که راننده خودروی شاسی بلند در یک لحظه و بدون آنکه بخواهد مرتکب اقدامی شده که مجازات سنگینی دارد.

پایان خبر آیت البرز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نزاع بر سرجای پارک منجر به قتل شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نزاع بر سرجای پارک منجر به قتل شد"، کلیک کنید.