تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری از سوی فراجا/ شهید رییسی ارزش ها را فدای رای ها نکرد

تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری از سوی فراجا/ شهید رییسی ارزش ها را فدای رای ها نکرد

فرمانده فراجا تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری را از مهم ترین ماموریت های فراجا در روزهای آتی اعلام کرد.

به گزارش آیت البرز، سردار احمدرضا رادان با حضور در جمع فرماندهان، روسا و مدیران فراجا در قم ضمن تسلیت شهادت رییس جمهور و همراهانش، وی را معیاری برای خدمت و اطاعت از ولی امر برشمرد و گفت: رییس جمهور شهید عامل به عقل تکلیف گرا بود و ارزش ها را فدای رای ها نکرد.

فرمانده کل انتظامی کشور در ادامه به موضوع تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری پیش رو پرداخت و آن را از مهم ترین ماموریت های فراجا دانست.

رادان سپس به اولویت های فراجا در سال جاری پرداخت و گفت: از جمله مهم ترین اولویت های فراجا رسیدگی بیش از پیش به معیشت کارکنان است.

وی هوشمندسازی، پایش الکترونیکی سارقان، ساماندهی معتادان متجاهر را از دیگر ماموریت های پلیس دانست و در خصوص طرح نور گفت: حجاب و عفاف دریچه دشمن به سوی یک جنگ تمام عیار فرهنگی است که تغییر فرهنگ و استحاله آن آرام آرام پیش می رود و نباید غفلت کنیم و روزی به خود آییم و ببینیم که ارزش های دینی از بین رفته است.

وی در پایان همه فرماندهان را به انضباط بیش از پیش در اجرا و انجام عملیات ها و ماموریت ها دعوت کرد و گفت: امر آموزش و ارتقاء دانش انتظامی کارکنان و تربیت و توانمندسازی مدیران جوان باید مورد توجه قرار بگیرد.

پایان خبر آیت البرز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری از سوی فراجا/ شهید رییسی ارزش ها را فدای رای ها نکرد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری از سوی فراجا/ شهید رییسی ارزش ها را فدای رای ها نکرد"، کلیک کنید.