وضعیت بارش باران در تهران طی روزهای آینده

وضعیت بارش باران در تهران طی روزهای آینده

به گزارش آیت البرز، اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید به ویژه در غرب و نیمه شمالی و خیزش گرد و خاک در جنوب استان خبر داد.

به گزارش آیت البرز بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران از 5 تا 7 خرداد با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی به ویژه در مناطق غربی و نیمه شمالی استان در ساعات عصر و شب بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید، در مناطق مستعد بارش تگرگ و در بخش های جنوبی استان وزش باد شدید تا خیلی شدید و خیزش گردوخاک پیش بینی می شود.

برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه (7 و 8 خردادماه) آسمان صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد مورد انتظار است.

طی پنج روز آینده روند افزایش نسبی دمای بیشینه در سطح استان پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 32 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (6 خردادماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری، در بعضی ساعت ها افزایش ابر، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای 19 و حداکثر دمای 30 درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (7 خردادماه) صاف تا نیمه ابری، در بعضی ساعت ها افزایش باد، در بعد از ظهر وزش باد شدید با حداقل دمای 18 و حداکثر دمای 32 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

233233

وضعیت بارش باران در تهران طی روزهای آینده

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وضعیت بارش باران در تهران طی روزهای آینده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وضعیت بارش باران در تهران طی روزهای آینده"، کلیک کنید.