لیست کامل خدمات طراحی گرافیک

در خصوص قیمت طراحی بسته بندی روغن و طراحی گرافیک نیز می توان گفت: همه چیز به خواسته متقاضیان بستگی دارد! زیرا که هر طراحی گرافیکی اعم از کاتالوگ ، بنر و … قیمت مختص به خود را دارد! فاکتور طراحی گرافیک نسبت به تعداد، رنگ بندی، نوشته و مدل های سفارشی پر می شود؛ که علاوه بر آن نسبت به تعداد بالای هر سفارش تخفیفی برای مشتری بصورت اتوماتیک اعمال خواهد شد.

انواع طراحی گرافیک | تفاوت و قیمت هریک

همانطور که در بالاتر نیز اشاره شد، باید بدانید: در رابطه با قیمت طراحی گرافیک، همه چیز به خواسته شما بستگی دارد ! این شما هستید که مشخص می کنید کار با چه کیفیتی، چه سبکی و در چه محدوده زمانی انجام شود؛ به همین نسبت می توان گفت قیمت هر طرح با طرحی دیگر متفاوت است. طراحی گرافیکی زیرشاخه های مختص به خود را دارد که از جمله آنها می توان به: ، ، بنر، بیلبورد، طراحی صفحات و مجله های آموزشی و … اشاره داشت.

فاکتور طراحی گرافیک چگونه محاسبه می شود؟ + انواع آن

فاکتور های طراحی گرافیکی به نوع تولید بستگی دارند! زیرا که در تولیدات گرافیکی دو بخش دستی و کامپیوتری وجود دارد و هر کدام ویژگی های منحصر به فردی را دارا هستند؛ بخش اول به داخل شرکت، کارگاه و مکان تولیدی اشاره دارد که همیشه به صورت کارت های ویزیت، چاپ بنر با دستگاه مخصوص، طراحی رسید انبار و … مربوط است. بخش دوم که کامپیوتری عنوان می شود؛ به فعالیت های گرافیکی تصویر، ویدیو، طراحی وب سایت و دیگر نظایر آن، اشاره دارد.

در واقع بخش اول مربوط به طرح های گرافیکی چاپی است، که مسلما قیمت بالاتری نسبت به طرح های دیجیتالی دارند؛ باید بدانید که در طرح های چاپی، شما علاوه بر پرداخت هزینه طراحی باید هزینه چاپ، کاغذ، حمل نقل و … را پرداخت کنید. اما در بخش دوم یعنی همان طرح های گرافیکی دیجیتال، خبری از هزینه اضافی نیست؛ بخصوص اینکه امروزه مجموعه های زیادی خدمات گرافیک را به صورت آنلاین انجام می دهند. به طور حتم هر دو روش ذکر شده برای اهداف مختلفی به وجود آمده اند و فاکتور طراحی گرافیک هر کدام نسبت به نوع کار قابل تغییر است.

عوامل موثر بر قیمت طراحی گرافیک چاپی و دیجیتال

یکی از مهم ترین عواملی که بیشترین تاثیر را در تعرفه طراحی گرافیک دارد، میزان زمان صرف شده برای طراحی است؛ این مسیله 2 پارامتر اساسی را در برمی گیرد که تاثیر مستقیمی بر روی قیمت نهایی کار شما دارند؛ این دو پارامتر عبارتند از: تعداد طرح های اولیه و تعداد دفعات ویرایش. دو پارامتری که به آنها اشاره شد در هر قراردادی متفاوت خواهند بود و بر اساس خواست و نیاز کارفرما به تعداد طرح های اولیه و دفعات ویرایش اضافه شده و یا از آنان کاسته می شود.

اصولا تمامی شرکت های طراحی، حق انتخابی را در اختیار مشتری قرار می دهند تا بتواند به راحتی به طرح مورد نظر خود برسد؛ اما اگر تعداد دفعات طراحی نمونه اولیه بیش از تعداد مشخص شده باشد قطعا بر روی فاکتور نهایی طرح شما تاثیر خواهد داشت. دومین پارامتر که با مسیله بالا نیز بی ربط نیست مربوط به تعداد دفعات ویرایش طرح اصلی است؛ برای جلوگیری از هر مشکلی در این باره معمولا تعداد دفعات ویرایش طرح را در زمان عقد قرارداد مشخص می کنند.

لیست کامل خدمات طراحی گرافیک

طرح های اولیه و ویرایش نهایی کار!

همانطور که در بخش قبل خواندید شرکت های طراحی گرافیک برای ارایه نهایی فاکتور به کارفرما، عواملی مانند طرح های اولیه تحویل داده شده و فرایند ادیت را به لیست قیمت کارهای گرافیکی می افزایند. معمولا هنگامی که طراح کار خود را برای طراحی یک طرح جدید شروع می کند چندین نمونه اولیه را در اختیار کارفرما قرار می دهد تا نظر او را دانسته و بر اساس ذهنیتش دست به ادامه ساخت بزند. در این مرحله پس از اتمام کار، ادیت ها و ویرایش های متعددی بر روی طرح ایجاد شده و دوباره به فرد کارفرما نمایش داده می شوند؛ اگر طرح های به وجود آمده در اولین بار مورد تایید قرار بگیرند قیمت کار نهایی نیز تا همان قسمت محاسبه می شود، اما اگر طرح پایانی به ویرایش های بیشتری احتیاج داشته باشد بر هزینه های موجود در فاکتور افزوده می شود.

عوامل کوچکی که در قیمت انواع طراحی نقش دارند!

شاید برخی از نکات در اخذ قیمت خدماتی مانند ساخت طرح های گرافیکی و کارت ویزیت لایه باز آموزشگاه کامپیوتر به چشم ما نیامده باشند ولی به طور غیرمستقیم نقش عمیقی را ایفا می کنند ؛ به عنوان مثال یکی از اساسی ترین نکات، سابقه کاری می باشد. اگر یک شرکت طراحی گرافیکی از سابقه بالایی برخوردار باشد طبیعتا این حق را دارد که مبلغ خدمات خود را افزایش دهد اگرچه این موضوع ممکن است برای بعضی افراد ناخوشایند به نظر آید.

بنابراین علاوه بر عواملی که به طور مستقیم بر روی قیمت طراحی گرافیک تاثیر می گذارند بسیاری از نکات ریز و درشت دیگری هم وجود دارند که دست کمی از موارد اول ندارند و بالاخره تاثیر خود را خواهند گذاشت. پیشنهاد می کنم با در نظر گرفتن تمامی نکات آشکار و نهان و بررسی نیازهای خود بهترین طراحان را بیابید و در ساخت طرح گرافیکی مد نظرتان صبور باشید. در آخر لازم است بدانید که طراحی گرافیک عوامل متعددی را در بر می گیرد که از جمله آنها می توان به مهارت طراح گرافیک، مدت زمان انجام طراحی و چاپی یا دیجیتالی بودن آن اشاره داشت؛ از همین رو تعرفه طراحی گرافیک عدد ثابتی نداشته و نسبت به خواسته و نیاز کارفرما متفاوت است.

قیمت طراحی گرافیک بر چه اساس تعیین می شود؟

بسته به میزان نوع خدمات شما هزینه طراحی متفاوت خواهد بود و نمی توان مبلغ مشخص و ثابتی را برای تمامی خدمات در نظر گرفت اما می توانید با مشاهده فاکتور آنلاین این صفحه هزینه مورد نیاز برای خدمات خود را مشخص نمایید.

فاکتور طراحی گرافیک چگونه محاسبه می شود؟

فاکتور های طراحی گرافیکی به نوع تولید بستگی دارند! زیرا که در تولیدات گرافیکی دو بخش دستی و کامپیوتری وجود دارد؛ بخش اول به داخل شرکت، کارگاه و مکان تولیدی اشاره دارد که همیشه به صورت کارت های ویزیت، چاپ بنر با دستگاه مخصوص و … مربوط است. بخش دوم که کامپیوتری عنوان می شود؛ به فعالیت های گرافیکی تصویر، ویدیو، طراحی وب سایت و دیگر نظایر آن، اشاره دارد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی گرافیک چاپی و دیجیتال چیست؟

یکی از مهم ترین عواملی که بیشترین تاثیر را در قیمت طراحی گرافیک دارد، میزان زمان صرف شده برای طراحی است؛ این مسیله 2 پارامتر اساسی را در برمی گیرد که تاثیر مستقیمی بر روی قیمت نهایی کار شما دارند؛ این دو پارامتر عبارتند از: تعداد طرح های اولیه و تعداد دفعات ویرایش

استعلام آنلاین هزینه خدمات طراحی

پس از ثبت سفارش یک نسخه فاکتور دیجیتال از مواردی که در فرم زیر انتخاب نمودید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. لطفا پس از بررسی پیش فاکتور و تصمیم گیری نهایی جهت عقد قرارداد و یا شروع پروژه با شماره تلفن های استدیو تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است که این پیش فاکتور هیچگونه ارزش قانونی نداشته و صرفا جهت استعلام اولیه هزینه ها صادر می گردد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لیست کامل خدمات طراحی گرافیک" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی, کسب و کار ایرانی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لیست کامل خدمات طراحی گرافیک"، کلیک کنید.