دیدار فرماندهان کل ارتش و سپاه با خانواده شهدای خلبان سانحه بالگرد رییس جمهور

دیدار فرماندهان کل ارتش و سپاه با خانواده شهدای خلبان سانحه بالگرد رییس جمهور

امیر سرلشکر موسوی و سردار سرلشکر سلامی با حضور در پایگاه شکاری شهید لشگری با خانواده شهدای خلبان و فنی سانحه بالگرد رییس جمهور دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران شب گذشته (سه شنبه) با حضور در منزل شهیدان امیر سرتیپ دوم خلبان «سید طاهر مصطفوی»، امیر سرتیپ دوم خلبان «محسن دریانوش» و سرهنگ دوم فنی «بهروز قدیمی» با خانواده این شهدای والامقام دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار، امیر سرتیپ خلبان «حمید واحدی» فرمانده نیروی هوایی ارتش به همراه امیر سرتیپ خلبان «میرسمیعی» فرمانده آشیانه جمهوری اسلامی ایران و امیر سرتیپ دوم خلبان «مسعود جعفری» فرمانده پایگاه شکاری شهید لشگری مهرآباد، امیر سرلشکر موسوی و سردار سرلشکر سلامی را همراهی کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار فرماندهان کل ارتش و سپاه با خانواده شهدای خلبان سانحه بالگرد رییس جمهور" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار فرماندهان کل ارتش و سپاه با خانواده شهدای خلبان سانحه بالگرد رییس جمهور"، کلیک کنید.