فوری: آقای مهندس از فوتبال خداحافظی کرد

فوری: آقای مهندس از فوتبال خداحافظی کرد

به گزارش خبرگزاری آیت البرز؛ تونی کروس از طریق پادکست برادرش و در نامه ای احساسی به ریال مادرید و هوادارانش اطلاع داد که در پایان فصل ریال مادرید را ترک می کند.

کروس نوشت: «17 جولای 2014، روز حضور من در ریال مادرید، روزی که زندگی من را تغییر داد. زندگی من به عنوان یک فوتبالیست، اما مهمتر از همه به عنوان یک فرد عوض شد. این شروع یک زندگی جدید در بزرگترین باشگاه جهان بود. امروز پس از 10 سال، در پایان فصل، این دوره از زندگی به پایان می رسد. من هرگز این دهه موفق هیجان انگیز را فراموش نمی کنم!

مایلم به ویژه از رییس جمهور فلورنتینو پرز، باشگاه و همه کسانی که با قلبی باز از من استقبال کردند و به من اعتماد کردند تشکر کنم. اما مهمتر از همه می خواهم از شما هواداران عزیز ریال مادرید به خاطر محبت و حمایت شما از روز اول تا آخرین روز تشکر کنم.

در عین حال، این تصمیم به این معنی است که دوران حرفه ای من به عنوان یک فوتبالیست، در تابستان امسال پس از یورو به پایان می رسد. همانطور که همیشه گفته ام، ریال مادرید آخرین باشگاه من بوده و خواهد بود.

امروز خوشحال و مفتخرم که در ذهن و قلبم لحظه مناسب برای این تصمیم را پیدا کردم. جاه طلبی من همیشه این بود که کارم را در بالاترین سطح خود به پایان برسانم. از این لحظه به بعد فقط یک فکر اصلی در ذهنم وجود دارد و هیچ چیز مرا از این موضوع جدا نمی کند: بریم برای جام شماره 15!!! زنده باد ریال مادرید.»

257 251

فوری: آقای مهندس از فوتبال خداحافظی کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فوری: آقای مهندس از فوتبال خداحافظی کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فوری: آقای مهندس از فوتبال خداحافظی کرد"، کلیک کنید.