مستند چهره در اردبیل رونمایی شد

مستند چهره در اردبیل رونمایی شد

آیت البرز/اردبیل مستند چهره ویژه ناخدا هوشنگ صمدی فرمانده تکاوران نیروی دریایی ارتش در آزادسازی خرمشهر در اردبیل رونمایی شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مصلح نیا مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی اول خرداد در مراسم بزرگداشت شهید جمهور و شهدای خدمت و گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در دانشگاه محقق اردبیلی صفت مشترک شهدای خدمت را خادم امام رضا(ع) و رضوی بودنشان دانست و گفت: مشروعیت ما خادمین نظام در گرو تنفیذ سکاندار این نظام است.

وی افزود: بزرگترین خصیصه شهید رییسی این بود که پا بر نفسانیت خود و مستانگی قدرت گذاشت تا ذره ای غبار نگرانی بر سکاندار انقلاب اسلامی ننشیند.

مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه شهید رییسی اجازه نداد ذره ای زاویه بین خود و مولایش ایجاد شود، ادامه داد: خدا به واسطه این ولایت مداری و اخلاص، کوه های ورزقان را گلستان سقوط اینان قرار داد تا به فیض عظیم شهادت نایل آیند.

وی گفت: شهدای خدمت رسم سربازی و بندگی را به جا آوردند و به اوج آرزوهایشان یعنی شهادت رسیدند.

مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی افزود: شهید رییسی رفت تا با زبان بی زبانی به ما بگوید با همان اطاعت پذیری از خدایی که با توکلتان خرمشهر را آزاد کرد، با فرماندهی کل قوا خرمشهرها را فتح خواهیم کرد.

ناخدا هوشنگ صمدی فرمانده تکاوران نیروی دریایی ارتش در آزادسازی خرمشهر نیز با بیان اینکه در صورت لزوم باز هم تا پای جان برای ایران خواهیم جنگید و باکی از شهادت در راه وطن نداریم، به خاطره گویی از عملیات فتح خرمشهر و تکاوران نیروی دریایی پرداخت.

گفتنی است در این مراسم که با حضور فرماندار، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری و جمعی از مسیولان استانی برگزار شد، از مستند چهره به تهیه کنندگی حوزه هنری استان اردبیل و کارگردانی شاهد مجتهدزاده با همکاری دامون نوری و ناخدا شکری رونمایی شد.

پایان خبر آیت البرز

مستند چهره در اردبیل رونمایی شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مستند چهره در اردبیل رونمایی شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مستند چهره در اردبیل رونمایی شد"، کلیک کنید.