اهدای عناوین قهرمانی آسیای تکواندو به شهید جمهور

اهدای عناوین قهرمانی آسیای تکواندو به شهید جمهور

فدراسیون تکواندو عناوین قهرمانی رقابت های آسیایی پومسه، کیوروگی و پاراتکواندو در کشور ویتنام را به شهید راه خدمت آیت الله سید ابراهیم رییسی اهدا کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، تیم های ملی تکواندو طی روز های گذشته در 3 رویداد مهم در کشور ویتنام از جمله قهرمانی پومسه، قهرمانی پاراتکواندو و قهرمانی آسیا در بخش کیوروگی شرکت کردند. کاروان ایران در این رویداد علاوه بر کسب 30 مدال طلا، نقره و برنز، عناوین مهم قهرمانی در کیوروگی و پاراتکواندو و عنوان نایب قهرمانی در بخش پومسه را به ارمغان آورد.

هادی ساعی رییس و اصغر رحیمی دبیرکل فدراسیون جهت حضور در رویداد های فوق در کشور محل برگزاری مسابقات حضور داشتند که خبر سانحه بالگرد برای رییس جمهور و جمعی از همراهان منتشر شد. 

در پی این سانحه دلخراش و شهادت جانگداز آیت الله سید ابراهیم رییسی سید شهیدان خدمت، هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو به نمایندگی از جامعه بزرگ این رشته ورزشی، عناوین فوق در رقابت های قهرمانی تکواندو آسیا در 3 بخش را به روح پر فتوح آن شهید مخلص و متواضع تقدیم می نماید.

ساعی همچنین در این خصوص عنوان داشت: گرچه فقدان این خادم و هیات همراه ضایعه ای جبران ناپذیر است، اما بی شک با وجود آرامش بخش حضرت آیت الله خامنه ای در این شرایط، همچون لنگرگاهی ثبات آفرین برای کشور، جمهوری اسلامی ایران با حضور ملت همیشه در صحنه همانند همیشه از تمامی موانع و مشکلات با سلامت فایق خواهد آمد. دکتر رییسی همواره حامی ورزش بود و در بین اهالی ورزش جایگاه ویژه ای داشت. کوچکترین کاری که می توانستیم جهت پاسداشت گوشه ای از زحمات وی انجام دهیم همین اتفاق بود.

اهدای عناوین قهرمانی آسیای تکواندو به شهید جمهور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اهدای عناوین قهرمانی آسیای تکواندو به شهید جمهور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اهدای عناوین قهرمانی آسیای تکواندو به شهید جمهور"، کلیک کنید.