پیام تسلیت وزیر پیشین ورزش در پی شهادت رییس جمهور

پیام تسلیت وزیر پیشین ورزش در پی شهادت رییس جمهور

سید حمید سجادی در پیامی شهادت آیت الله رییسی و همراهان را تسلیت گفت.

به گزارش آیت البرز و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در پیام وزیر پیشین ورزش و جوانان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم 
انا لله و انا الیه راجعون 

رییس جمهور محبوب دولت مردمی، عمر با برکتی را در مسیر خدمتگزاری به نظام و ملت شریف ایران سپری کرد و نیت خدایی و رویکرد ولایتمدارانه و مردمی ایشان در نهایت با پاداش شهادت همراه شد که هنر مردان خداست.

آنچه در عرصه های مختلف خدمت از شهید سید ابراهیم رییسی در این نظام مقدس به منصه ی ظهور رسید، حرکتی جهادی همراه با اخلاص، تعهد و تخصص بود که به اتفاقات و افتخارات قابل توجهی برای ایران عزیز منجر شد.

بدون شک خدمات ماندگار رییس جمهوری که مجاهدانه در راه خدا، در مسیر ولایت و برای مردم گام برداشت، همواره در اذهان باقی خواهد ماند و ان شاءالله در زمره ی باقیات صالحات ایشان قرار خواهد گرفت.

اینجانب با ابراز  تاسف و اندوه فراوان شهادت رییس جمهور مردمی ایران اسلامی، وزیر امور خارجه مجاهد، امام جمعه با اخلاق و با بصیرت تبریز، استاندار جوان و جهادی آذربایجان شرقی و همراهان را به محضر بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران و خانواده های گرانقدر خادمان مخلص این نظام تسلیت عرض می کنم و از خداوند متعال برای آن درگذشتگان متعهد، رحمت و علو درجات و برای بازماندگان صبر و سلامتی طلب می کنم.

پایان خبر آیت البرز

پیام تسلیت وزیر پیشین ورزش در پی شهادت رییس جمهور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت وزیر پیشین ورزش در پی شهادت رییس جمهور" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت وزیر پیشین ورزش در پی شهادت رییس جمهور"، کلیک کنید.