حمله گوگل به شکست های سایبری مایکروسافت

حمله گوگل به شکست های سایبری مایکروسافت

گوگل با بهره برداری از شکست های مایکروسافت در حوزه امنیت سایبری و عرضه تخفیف های سنگین، در تلاش برای جذب مشتریان سازمانی و دولتی برای محصولات نرم افزار بهره وری خود است.

به گزارش آیت البرز، اندی وِن، مدیر ارشد مدیریت محصول برای ورک اسپیس اظهار کرد: سازمان های دولتی که 500 کاربر یا بیشتر را به سرویس «گوگل ورک اسپیس اینترپرایز پلاس» به مدت سه سال بیاورند، یک سال خدمات رایگان دریافت کرده و واجد برخورداری از تخفیف قابل توجه برای باقی مدت قرارداد خود خواهند بود.

گوگل، برای مشتریان سازمانی که قرارداد سه ساله را امضا کنند، 18 ماه رایگان و پس از آن تخفیف چشمگیر و خدمات واکنش واقعه سرویس ماندیانت گوگل را عرضه می کند. همه مشتریان، خدمات مشاوره رایگان دریافت می کنند تا برای سوییچ، به آنها کمک کند.

گوگل همچنین دست به تبلیغاتی زده که اشتباهات امنیتی رقیب خود را در آنها منعکس می کند.

گوگل در یک سند اطلاعاتی نوشت: چالش های امنیتی مکرر در مایکروسافت، یک جایگزین بهتر برای نهادهای خصوصی و سازمان های بخش دولتی را ایجاب می کند. معتقدیم که «گوگل ورک اسپیس» با سابقه اثبات شده در برتری مهندسی، سرمایه گذاری بیشتر در حفاظت های بیشتر و یک فرهنگ شفاف، گزینه امن تری را ارایه می کند.

«کمیسیون بازبینی ایمنی سایبری» آمریکا در ماه گذشته، گزارشی را منتشر کرد که در آن به شرح ناتوانی مایکروسافت در متوقف کردن نفوذ هکرهای مرتبط با چین به حساب های ایمیل مقامات آمریکایی در سال گذشته پرداخته بود. در این گزارش از مایکروسافت خواسته شده بود اصلاحات فوری را اجرا کند که قول داده بود در راستای بزرگترین اصلاحات امنیتی خود در بیش از دو دهه اخیر، انجام دهد.

گوگل تلاش کرده است مشتریان را مجاب کند آفیس مایکروسافت را رها کنند اما می گوید سوابق امنیت سایبری مایکروسافت، مشتریان را برای سوییچ به خدمات مشابه، راغب تر کرده است. به گفته اندی وِن، در کنفرانس اخیر گوگل، مشتریان شرکتی گفته اند هیات مدیره و مدیران آنها برای آنها، ضرب الاجلی تعیین کرده اند تا استفاده از خدمات مایکروسافت را متوقف کنند زیرا دیگر نمی توانند متحمل ریسک شوند.

وِن همچنین خاطرنشان کرد گوگل، پس از هک سال 2009 که طی آن، نفوذگران چینی به سرورهای این شرکت رخنه کرده و به پایگاه داده حاوی جزییات اهداف شنود آمریکایی دست پیدا کرده بودند، اصلاحات امنیتی خود را انجام داد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، شاید اکنون موقعیت به نفع گوگل باشد زیرا افراد، آشنایی بیشتری با اپلیکیشن های گوگل پیدا کرده اند که در خانه و مدرسه از آنها استفاده می کنند و مشتریان سازمانی هم نسبت به افزایش قیمت آفیس و هزینه های اضافی برای استفاده از قابلیت های هوش مصنوعی، ناراضی هستند.

پایان خبر آیت البرز

حمله گوگل به شکست های سایبری مایکروسافت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله گوگل به شکست های سایبری مایکروسافت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله گوگل به شکست های سایبری مایکروسافت"، کلیک کنید.