اطلاعیه ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر درباره حادثه بالگرد رییس جمهور

اطلاعیه ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر درباره حادثه بالگرد رییس جمهور

ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر در اطلاعیه ای آخرین اقدامات جست وجو در سانحه بالگرد رییس جمهوری و همراهان را اعلام کرد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، در این اطلاعیه آمده است: به محض اطلاع از وقوع حادثه برای بالگرد رییس جمهوری و همراهان، ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر تشکیل و در اولین گام، 46 تیم واکنش سریع هلال احمر از استان های آذربایجان شرقی، تهران، البرز، اردبیل، زنجان و آذربایجان غربی به محل حادثه اعزام شد.

پیرحسین کولیوند رییس جمعیت هلال احمر از لحظه وقوع حادثه، فرماندهی عملیات جست وجو و امداد و نجات را عهده دار و عازم منطقه وقوع حادثه شده است.

همچنین 230 امدادگر واکنش سریع و تخصصی کوهستان هلال احمر از ساعات اولیه در محل حادثه حاضر و در مسیر رسیدن به نقطه احتمالی حادثه هستند.

گزارش های اولیه حاکی است محل احتمالی حادثه شناسایی شده و امدادگران در این مسیر در حال حرکت هستند. اکنون برای تقویت تیم های امدادی و به کارگیری همه امکانات، 15 تیم آنست هلال احمر (سگ های زنده یاب) در حال جست وجوی منطقه هستند.

براساس این اطلاعیه، شرایط جوی نامساعد و مه گرفتگی شدید در منطقه کوهستانی و صعب العبور، سرعت عملیات جست وجو را با کندی روبرو کرده است.

اخبار تکمیلی در اطلاعیه های بعدی اعلام می شود.

اطلاعیه ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر درباره حادثه بالگرد رییس جمهور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر درباره حادثه بالگرد رییس جمهور" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر درباره حادثه بالگرد رییس جمهور"، کلیک کنید.