اجرای یک هزار و 600 طرح گردشگری در کشور

معاون گردشگری کشور اعلام کرد:

اجرای یک هزار و 600 طرح گردشگری در کشور

معاون گردشگری کشور در جمع فعالان گردشگری استان اصفهان، از اجرای 1600 طرح گردشگری در کشور از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، نشست صمیمانه علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری کشور با فعالان گردشگری استان اصفهان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و امیر کرم زاده مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان در محل تالار میخک هتل کوثر اصفهان برگزار شد.

در این نشست علی اصغر شالبافیان با ایراد سخنانی خطاب به فعالان گردشگری استان گفت: امروزه و در سومین سال از دهه پانزدهم خورشیدی شاهدیم که حجم گسترده ای از اشتغال در کشور از طریق صنعت گردشگری انجام می شود، لذا گردشگری گام به گام در کشور در حال گسترش است.

معاون گردشگری کشور ادامه داد: خوشبختانه در دولت سیزدهم تا این لحظه بیش از 1600 طرح گردشگری به بهره برداری رسیده و در عین حال بیش از 2400 طرح نیز در حال اجراست که امیدوارم تا پایان دولت این طرح ها نیز بهره برداری برسد.

او تصریح کرد: امروزه گردشگری به دومین صنعت برتر جهان در 2 حوزه اقتصاد و فرهنگ بدل شده، لذا معتقدم با ایجاد همگرایی با یکدیگر می توانیم گردشگری را در پهنه ایران وحتی اصفهان نهادینه کنیم.

معاون گردشگری کشور تصریح کرد: با نگاهی به گردشگری ایران در می یابیم که در حال حاضر وضعیت فعالان گردشگری ایران بسیار نسبت به گذشته بهبود یافته به گونه ایی که مشکلات بسیاری از مناطق نمونه گردشگری امروزه حل شده است. همچنین در حال حاضر در حوزه قیمت حامل های انرژی ویژه واحد های گردشگری توانسته ایم به نتایج خوبی دست یابیم که همگی اینها ناشی از همت دولت سیزدهم و شخص وزیر میراث فرهنگی در راستای حمایت از فعالان گردشگری است.
در ادامه این نشست تنی چند از نمایندگان فعالان جوامع گردشگری استان به بیان نظرات و مشکلات خود پرداختند.

همچنین در پایان این نشست از خدمات مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار به واسطه خدمات او در حوزه های میراث فرهنگی و گردشگری به ویژه احیای ریسباف و همچنین از خدمات حمیدرضا محققیان در ایام سرپرستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان تجلیل شد.

اجرای یک هزار و 600 طرح گردشگری در کشور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای یک هزار و 600 طرح گردشگری در کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای یک هزار و 600 طرح گردشگری در کشور"، کلیک کنید.