مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها

را میتوان مجموعه ای از نامید که در نمایشگاه ها اغلب به مخاطبان اهدا می شود. هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت اغلب به صرفه برای شرکت ها هستند. اغلب با نام برند شرکت در نمایشگاه ها به دسته بازدیدکنندگان و مخاطبین و مشتریان شرکت داده شده و به نوعی از آنها برای انتخاب شرکت تشکر به عمل می آید. باید اغلب در نمایشگاه ها به دنبال هدایای تبلیغاتی ناب و خاص بوده تا بتوان توجه افراد بیشتری را در نمایشگاه ها معطوف برند خود کرده و شرکت را به آنها معرفی کنید.

مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها

کدام هدایای تبلیغاتی برای حضور در نمایشگاه ها ضروری است ؟

اگر شما هم قصد حضور در نمایشگاه را دارید و می خواهید هدایای تبلیغاتی متناسب با کسب و کارتان را انتخاب کنید و به مراجعه کنندگان بدهید ما به شما بهترین را نسبت به مزایای آن انتخاب کرده و به شما ارایه می دهیم. اگر حوصله خواندن ادامه این محتوا را ندارید باید مطلب را خلاصه کنم و بگویم از هدایای پرفروش نمایشگاهی می توان به ، ، و اشاره کرد. در ادامه بیشتر در مورد با شما صحبت خواهیم کرد .

تاثیر هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه چقدر است ؟

هر ساله تعداد بالایی نمایشگاه، همایش و سمینار با موضوعات مختلف تجاری و صنعتی در سراسر کشور برگزار میشود.

صنایع و برندهای مختلف به منظور معرفی محصولات و خدمات خود در این گردهمایی ها شرکت میکنند و جهت جلب و معرفی خود به مخاطبان، بازاریابی میکنند. شرکتها و ، جهت معرفی خدمات و محصولات خود، اقدام به عرضه هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی میکنند.

که البته در این زمینه نیز بازار رقابت داغ و فعال است. این را هم درنظر بگیرید که عموم مردم علاقه زیادی به دریافت هدیه و کالاهای رایگان دارند. در نظر بگیرید که یک اقدام به تبلیغات و عرضه هدایای تبلیغاتی میکند، افراد زیادی در نمایشگاه، جلب این غرفه میشوند.

مطمیناً غرفه ای که اقدام به ارایه هدایا میکند، در میان رقبای خود، بیشتر دیده شده و توجه زیادی را به سوی خود جلب میکند.

تاثیر هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی بر مخاطب

هدیه (gift) یکی از مهمترین ابزارها برای جلب مشتریان جدید است. البته بر اعتماد مشتریان شما نیز بی تاثیر نخواهد بود.

یک هدیه، حتی به ظاهر کوچک، میتواند احساس مهم بودن را به مخاطب شما القا کند. این حسی که بر روی مخاطب خود خواهید گذاشت، قطعاً شما را از دیگر رقبای خود متمایز میکند. توجه ها را به سمت شما معطوف خواهد کرد.

مهم ترین ویژگی هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

نوع انتخاب شما به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی، سبب خواهد شد تا ارزش برند شما به بهترین شکل به مخاطبان شما منتقل شود. این را هم درنظر بگیریم که هدایای تبلیغاتی با هدف برندینگ و شخصی سازی بین افراد بازدید کننده و مخاطبان خاص شما پخش میشود.

باید نحوه ارتباط مشتریان را با خودتان در دستور کار جهت تبلیغات، قرار دهید. به عنوان مثال، اگر یک دفتر به مخاطبان خود اهدا میکنید، برند شما، راه های ارتباط با شما، روی بدنه دفتر یا داخل آن باید حک یا تگ شود. بدین ترتیب مشتریان به راحتی میتوانند با شما ارتباط بگیرند. تهیه هدایای ارزانتر برای عموم مردم باعث میشود تا شما بتوانید تعداد زیادی را پوشش داده و فعالیت و یا خدمات خود را تبلیغ کنید.

برای مخاطبان خاص و مدیران نیز میتوانید از هدایای کاربردی به صورت پک با تبلیغات خود، بهترین نتیجه را ببینید. هر چه ذوق و خلاقیت شما برای هدایا بیشتر باشد، مطمین باشید شانس بیشتری برای جلب توجه مشتریان خواهید داشت. هر هدیه ای هم نمیتواند معرف برند شما باشد. به طور یقین، یک هدیه بی کیفیت، نه تنها تاثیر مثبتی روی فروش محصولتان نخواهد داشت، بلکه میتواند نتیجه معکوس نیز داشته باشد.شما میتوانید از دید مشتریان و مخاطبان خود همه چیز را رصد کنید. قطعا نمیتوان روی شرکتی که کالایی با کیفیت پایین در تبلیغات نمایشگاهی عرضه میکند، حسابی باز کرد.

10 تا هدایای تبلیغاتی تبلیغاتی نمایشگاهی ضروری

هدایای تبلیغاتی که به عنوان محصولات تبلیغاتی یا کالاهای مارک دار نیز شناخته می شوند، اقلامی هستند که توسط شرکت ها یا سازمان ها برای تبلیغ برند یا پیام خود اهدا می شوند. این موارد معمولا با لوگو، شعار یا پیام یک شرکت حک می شوند. هدایای تبلیغاتی می توانند از اقلام کوچک مانند خودکار، جاکلیدی و بطری آب گرفته تا اقلام بزرگتر مانند کیف های حمل و نقل، تی شرت، و ابزارهای فنی متفاوت باشند.

هدف از هدایای تبلیغاتی ایجاد آگاهی و شناخت برند، افزایش وفاداری مشتری و ایجاد سرنخ یا فروش است. آنها را می توان در نمایشگاه های تجاری، کنفرانس ها یا رویدادهای دیگر اهدا کرد یا حتی مستقیماً برای مشتریان یا مشتریان پست کرد. هدایای تبلیغاتی می تواند یک ابزار بازاریابی مقرون به صرفه باشد که به شرکت ها کمک می کند تا از رقبای خود متمایز شوند و تصویر مثبتی در ذهن مخاطبان هدف خود ایجاد کنند.

ماگ و لیوان تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی محبوب در takgift هستند که بسیاری از کسب و کارها و برندها از آن ها برای تبلیغات و ترویج استفاده می کنند. این محصولات می توانند شامل لیوان های کاغذی، ماگ های سرامیکی، لیوان های پلاستیکی و غیره باشند که بر روی آن ها لوگو، نام و شعار کسب و کار چاپ شده است. با چاپ لوگو، نام و شعار کسب و کار بر روی ماگ و لیوان تبلیغاتی، می توانید شناخت برند خود را در بازار افزایش دهید.

هدایای تبلیغاتی محبوب نمایشگاهی در سال 2019

لیوان قهوه قابل بازیافت

با توجه به اینکه فروشگاه ها و بعضی کافه ها برای سرو قهوه از لیوان یک بارمصرف استفاده می کنند کسب وکار شما می تواند با سرمایه گذاری روی لیوان های قهوه قابل بازیافت با و نام تجاری خود ارتباط مثبت و موثری را با مخاطبان خود برقرار کند. یکی از مهم ترین مزایای لیوان قهوه قابل بازیافت قیمت مناسب آن است. بنابراین با میزان بودجه مناسب می توان تعداد زیادی از این لیوان ها را تهیه کرد و در اختیار مشتریان و مخاطبان قرار داد. این لیوان ها با جلوگیری از استفاده بیش از حد از لیوان های یک بارمصرف در شرکت ها و سازمان ها به حفظ محیط زیست کمک می کنند.

لوازم جانبی تلفن همراه

در حال حاضر که اکثر مردم دارای هستند و در زندگی روزانه برای انجام کارها مدام به آن نیاز دارند انتخاب لوازم جانبی گوشی همراه به عنوان هدیه تبلیغاتی برای مخاطبان ایجاد ارزش می کند.

لوازم جانبی تلفن همراه مانند شارژر، قاب، و یا و هدفون را با چاپ نام و لوگوی برند سفارشی سازی کنید و به مخاطبان خود هدیه دهید. این وسایل کاربردی و پراستفاده هر روز در معرض دید مخاطبان قرار می گیرد و نام برند شما را به آنها یادآوری می کند.

محصولات سلامت

تنوع محصولات سلامت بسیار زیاد است. شما می توانید از میان محصولاتی نظیر ، تب سنج، فشارسنج دیجیتالی، ترازو دیجیتال، جعبه کمک های اولیه، ماساژور برقی و دستی، گجت های هوشمند، قمقمه ورزشی و حتی بلیت استفاده از باشگاه های ورزشی یا استخر محصولی را انتخاب کنید و به مشتریان خود هدیه بدهید.

محصولات طبیعی

محصولات تبلیغاتی که در ساخت آنها از مواد طبیعی مانند چوب، مس، سنگ و چوب پنبه به کار رفته باشد بسیار مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد. کیفیت این محصولات حرف اول را می زند و به مخاطبان نشان می دهد که برایشان ارزش قایل هستید. سازگار بودن مواد سازنده این محصولات با محیط زیست به رشد دید مثبت نسبت به برندتان کمک خواهد کرد.

فلش مموری محصولی ارزان قیمت، کاربردی و دارای طول عمر مفید و طولانی است و می تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی موثر به کار برده شود. شما به عنوان صاحب کسب وکار می توانید اطلاعات ضروری، مفید و کاربردی درباره محصولات خود را به صورت فایل PDF در فلش مموری قرار دهید و آن را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. نام و لوگوی برند شما روی فلش مموری تبلیغاتی در طول زمان برندتان را به مخاطبان یادآوری می کند.

منبع : amazon

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی, کسب و کار ایرانی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مناسب ترین هدایایی تبلیغاتی برای رویدادها و نمایشگاه ها"، کلیک کنید.