بازیگر شدن لیلا حاتمی از زبان زهرا خوشکام

بازیگر شدن لیلا حاتمی از زبان زهرا خوشکام

آفتاب نیوز :

همزمان با برگزاری مراسم خاکسپاری پیکر زهرا خوشکام که روز گذشته دار فانی را وداع گفت، داستان بازیگر شدن لیلا حاتمی تنها فرزند او و علی حاتمی پربازدید شد.

زهرا خوشکام همسر زنده یاد علی حاتمی و مادر لیلا حاتمی که خبر درگذشت او در سن 77 سالگی روز جمعه 28 اردیبهشت ماه منتشر شد، صبح امروز 29 اردیبهشت در جمعی که بیشتر خانوادگی بود، راهی خانه ابدی شد.

زهرا خوشکام در جایی نقل کرده است که: «خانه ما دانشگاه هنر بود، احتیاجی نبود لیلا سینما بخواند. رشته لیلا مکانیک بود. ولی در خانه ما دایم یا فیلمی در حال تولید بود، یا علی حاتمی مشغول طراحی صحنه و لباس یا تدوین بود.
در خانه ما دایم تبادل نظر بین اهالی سینما جریان داشت. هر کاری که علی می ساخت، طی مدت فیلم برداری، بازیگرانش در خانه ما زندگی می کردند. لیلا در چنین محیطی رشد کرد. البته که خودش هم علاقه مند بود.

یادم هست دو، سه ساله بود که ژیلا سهرابی (خواهرزاده علی حاتمی)، سریال «طلاق» را بازی می کرد. یک شب ما در تراس خانه نشسته بودیم و شام می خوردیم و لیلا هم کنار ما نشسته بود و بازی می کرد. ژیلا زنگ زد که ما در فیلم یک بچه می خواهیم، لطفا لیلا را بفرستید. اول من و پدرش گفتیم نه، بعد دیدیم وروجک دو، سه ساله خودش می گوید می خواهم بروم و بازی کنم.»

زهرا خوشکام در سن 77 سالگی روز جمعه 28 اردیبهشت درگذشت و صبح امروز 29 اردیبهشت در جمعی که بیشتر خانوادگی بود، راهی خانه ابدی شد.

بازیگر شدن لیلا حاتمی از زبان زهرا خوشکام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازیگر شدن لیلا حاتمی از زبان زهرا خوشکام" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازیگر شدن لیلا حاتمی از زبان زهرا خوشکام"، کلیک کنید.