دو هدف بزرگ امباپه در ریال مادرید چیست؟

دو هدف بزرگ امباپه در ریال مادرید چیست؟

یه گزارش خبرگزاری آیت البرز؛ با نزدیک شدن به پنجره نقل و انتقالات تابستانی، بالاخره به نظر می رسد انتظارها برای دیدن کیلیان امباپه در پیراهن ریال مادرید به پایان رسیده است. این بازیکن فرانسوی هفته گذشته تصمیم خود مبنی بر جدایی از پاری سن ژرمن را اعلام و در آخرین بازی خانگی این تیم در پارک دپرنس با هواداران خداحافظی کرد.

با وجود اینکه باشگاه بعدی او هنوز رسما اعلام نشده است اما همه شواهد حاکی از این هستند او فصل آینده در ریال مادرید بازی خواهد کرد.

به دنبال قهرمانی و افتخارات شخصی

با وجود اینکه افتخارات زیادی در کارنامه امباپه به چشم می خورد اما هنوز 2 عنوان مهم در ویترین افتخارات او دیده نمی شود؛ جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و توپ طلا. او چند بار به کسب این عناوین نزدیک شده اما هنوز موفق نشده رویای خود را به واقعیت تبدیل کند و به نقل از نشریه آس، اهداف اصلی امباپه برای پیوستن به ریال مادرید، کسب این 2 عنوان ارزشمند است. این موضوع منطقی به نظر می رسد، زیرا هیچ باشگاه دیگری بهتر از ریال مادرید برای تحقق این رویا وجود ندارد. بازیکنان لوس بلانکوس در مجموع 12 توپ طلا را به خود اختصاص داده اند و 14 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورده اند. اکنون ریال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد و کسانی مانند بلینگام و وینیسیوس، شانس زیادی برای کسب توپ طلا دارند. به همین دلیل این اعداد می توانند دستخوش تغییر شوند.

جزییاتی از معارفه امباپه

به نقل از برخی رسانه ها، تاریخ معارفه امباپه بین 3 تا 9 ژوین خواهد بود. البته هنوز تاریخ دقیقی برای این کار تعیین نشده. قرارداد کیلیان با پاری سن ژرمن تا 30 ژوین اعتبار دارد و تنها در صورت اجازه باشگاه این معارفه زودتر انجام خواهد شد. به نظر می رسد تا پیش از شروع رقابت های یورو در 14 ژوین، معارفه امباپه در ریال مادرید انجام شود.

257 251

دو هدف بزرگ امباپه در ریال مادرید چیست؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دو هدف بزرگ امباپه در ریال مادرید چیست؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دو هدف بزرگ امباپه در ریال مادرید چیست؟"، کلیک کنید.