ستاره والیبال برزیل بعد از پیروزی مقابل ایران چه گفت؟

ستاره والیبال برزیل بعد از پیروزی مقابل ایران چه گفت؟

آلن سوزا پس از پیروزی مقابل تیم ملی والیبال ایران گفت: بازی بسیار سختی بود چرا که ایران تیم خوبی است. همچنین خوشحال هستیم چون عملکرد خوبی در این بازی داشتیم و به خوبی برای لیگ ملت ها آماده می شویم.

به گزارش آیت البرز، تیم ملی والیبال ایران که برای حضور در لیگ ملت ها در برزیل به سر می برد در دومین دیدار تدارکاتی و دوستانه پنجشنبه شب (27 اردیبهشت) به مصاف برزیل رفت و  در دیداری که با توافق دو تیم در پنج ست برگزار شد با حساب چهار بر یک (25 بر 21، 25 بر 12، 27 بر 25، 25 یر 19 و 25 بر 18) شکست خورد.

تیم ایران پیش از این هم یک بازی دوستانه دیگر با برزیل انجام داده بود که شکست خورد و قرار است پیش از شروع لیگ ملت ها یک دیدار دیگر با این تیم داشته باشد.

آلان سوزا، قطر پاسور تیم ملی برزیل در مورد این مسابقه گفت: این دو بازی بسیار سخت بود چرا که ایران تیم خوبی است. همچنین خوشحال هستیم چون عملکرد خوبی در این بازی داشتیم و به خوبی برای لیگ ملت ها آماده می شویم.

او ادامه داد: از نظر من ایران تیم خوبی است و بازی سختی مقابلشان داشتیم.   تیم ایران در سطح بالایی والیبال بازی می کند.

سوزا در مورد شانس برزیل برای کسی طلای المپیک گفت: من و همه در تیم برزیل مدال طلای المپیک را می خواهیم. و به همین خاطر بهترین تلاشی را که می توانیم در المپیک انجام خواهیم داد.

پایان خبر آیت البرز

ستاره والیبال برزیل بعد از پیروزی مقابل ایران چه گفت؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ستاره والیبال برزیل بعد از پیروزی مقابل ایران چه گفت؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ستاره والیبال برزیل بعد از پیروزی مقابل ایران چه گفت؟"، کلیک کنید.