استعفای یک سرگرد ارتش آمریکا به دلیل حمایت کشورش از رژیم صهیونیستی

استعفای یک سرگرد ارتش آمریکا به دلیل حمایت کشورش از رژیم صهیونیستی

یک سرگرد سابق اطلاعات نظامی آمریکا روز دوشنبه فاش کرد که استعفای او در نوامبر گذشته در واقع به دلیل «آسیب اخلاقی» ناشی از حمایت بی قید و شرط آمریکا از تجاوز رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و خسارت وارده به فلسطینی ها بود.

به گزارش آیت البرز، «هریسون مان» در پیامی که قبلاً با همکارانش به اشتراک گذاشته بود و روز دوشنبه در حساب کاربری خود در لینکدین منتشر کرد توضیح داد که ترس، او را برای چند ماه از افشای دلایل استعفایش باز داشت.

وی گفت: «من از نقض معیارها و استاندارهای حرفه ای مان و از مقاماتی که به آنها احترام می گذارم، ترسیدم… من از احساس خیانت به شما ترسیدم… «من اطمینان دارم بعضی از شما با خواندن این پیام این احساس را خواهید کرد.»

این در حالی است که رویترز گزارش داد آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع به درخواست برای اظهار نظر مربوطه پاسخ نداده است، «مان» اولین مقام اطلاعاتی ارتش آمریکا شناخته می شود که به دلیل حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی استعفا داد.

پیشتر «آرون بوشنل»، سرباز آمریکایی پس از خودسوزی در مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در واشنگتن در 25 فوریه جان خود را از دست داد و جنگ غزه را محکوم کرد و در یک ویدیوی ضبط شده گفت که دیگر در نسل کشی شریک نخواهد بود و سپس در حالیکه فریاد می زد «فلسطین آزاد است» خودسوزی کرد.

همچنین پس از مرگ بوشنل، «لری هیبرت»، سرباز نیروی هوایی ایالات متحده، از تحصن چند روزه برابر کاخ سفید و اعتصاب غذا خبر داد تا خواستار پایان دادن به جنگ اشغالگران در نوار غزه شود.

این جنگ ده ها هزار شهید، مجروح و مفقود در میان یک وضعیت انسانی فاجعه بار و تشدید قحطی در نوار غزه بر جای گذاشته است.

پایان خبر آیت البرز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استعفای یک سرگرد ارتش آمریکا به دلیل حمایت کشورش از رژیم صهیونیستی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استعفای یک سرگرد ارتش آمریکا به دلیل حمایت کشورش از رژیم صهیونیستی"، کلیک کنید.