برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم به صورت حضوری و الکترونیکی

رییس دانشگاه پیام نور خبر داد؛

برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم به صورت حضوری و الکترونیکی

رییس دانشگاه پیام نور از برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 1403-1402 به صورت حضوری و الکترونیکی خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، تقی زاده، رییس دانشگاه پیام نور اظهار کرد: یکی از مزیت های مهم آموزشی دانشگاه برگزاری امتحانات متمرکز و استاندارد است و دانشگاه طبق سنوات گذشته به صورت حضوری امتحانات تخصصی را در مراکز و واحد ها برگزار خواهد کرد.

وی همچنین درباره آزمون های دروس عمومی افزود: امتحانات دروس عمومی به صورت الکترونیکی و طبق برنامه مشخص شده برگزار می شوند.

 تقی زاده به افزایش آزمون های الکترونیکی دانشگاه اشاره کرد و گفت: دانشگاه در نظر دارد که هر ساله تعداد آزمون های الکترونیکی خود را افزایش دهد به صورتی که استفاده کمتری از کاغذ صورت بگیرد و به محیط زیست آسیب کمتری وارد کند.

وی همچنین گفت: با توجه به سیاست های سبز دانشگاه و همچنین توجه به نسل آینده استفاده بیشتر از آزمون های الکترونیکی برای دانشگاه یک ضرورت است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم به صورت حضوری و الکترونیکی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم به صورت حضوری و الکترونیکی"، کلیک کنید.