رویداد سراسری برکت ایران در سمنان برگزار می شود

رویداد سراسری برکت ایران در سمنان برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری آیت البرز استان سمنان ، علی خالقیان، معاون هماهنگ کننده سپاه قایم آل محمد(عج) استان سمنان در گفت و گو با خبرنگاران از برگزاری رویداد سراسری برکت ایران ویژه پایگاه های مقاومت بسیج و رده های اقشاری بسیج به مناسبت دهه کرامت و روز ملی جمعیت خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: به همت شبکه بسیج استان سمنان رویداد سراسری برکت ایران همزمان با سراسر کشور با 6 محور با موضوعات جشن های دهه کرامت، اجرای پویش در فضای مجازی، عملیات روشنگری، اکران فیلم جشنواره فرهنگی و مسابقه کتابخوانی از 21 الی 31اردیبهشت ماه در استان سمنان رقم خواهد خورد.

معاون هماهنگ کننده سپاه قایم آل محمد(عج) استان سمنان از جمله عرصه های عملیاتی این رویداد سراسری را برگزاری جشنواره فرهنگی هنری بُشری، جشن های خواهر برادری، اجرای پویش های برکت خونه / محبت، اکران فیلم، عملیات جانِ من و مسابقه کتابخوانی «ایران جوان بمان» عنوان کرد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رویداد سراسری برکت ایران در سمنان برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رویداد سراسری برکت ایران در سمنان برگزار می شود"، کلیک کنید.